Poniedziałek 16 września
Edyty, Kornela, Kamili

Radomiak wygrał z Oskarem na otwarcie stadionu w Przysusze

dm, radomiak.pl 2024-09-06 23:11:00

W meczu kontrolnym rozegranym na otwarcie nowego stadionu w Przysusze piłkarze Radomiaka pokonali 2:1 miejscowego Oskara. Bramki dla Zielonych zdobyli Jean Franco Sarmiento oraz Rafał Wolski.

W 19. minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Bojanowicza. Nasz zespół, mimo pełnej dominacji, nie zdołał w tej części gry pokonać bramkarza Oskara. Druga połowa była jednak zdecydowanie lepsza w wykonaniu piłkarzy Radomiaka. W 64. minucie Sarmiento wykorzystał zagranie Wolskiego i doprowadził do remisu, a chwilę później wcześniejszy asystent wyprowadził Zielonych na prowadzenie, które utrzymało się do końca sparingu.

RETRANSMISJA - TUTAJ.

W sobotę (14 września) Zieloni zagrają na wyjeździe z Lechią Gdańsk. Spotkanie w ramach 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 14:45.

Oskar Przysucha - Radomiak Radom 1:2 (1:0)
Aleksander Bojanowicz 19 - Jean Franco Sarmiento 64, Rafał Wolski 65

Radomiak: (I połowa) 12. Krystian Harciński - 5. Dariusz Pawłowski, 14. Damian Jakubik, 29. Raphael Rossi, 96. Paulo Henrique - 18. Radosław Cielemęcki, 6. Bruno Jordão, 10. Michał Kaput, 9. Leândro, 99. Guilherme Zimovski - 92. João Tavares. (II połowa) 31. Cezary Wołowiec - 13. Jan Grzesik, 37. Mikołaj Molendowski, 16. Mateusz Cichocki, 14. Damian Jakubik - 19. Jean Franco Sarmiento, 77. Chrístos Dónis, 6. Bruno Jordão (76, 80. Francisco Ramos), 27. Rafał Wolski (76, 70. Seweryn Ziółek), 11. Dominik Banach - 92. João Tavares.