Roman Loth. Zmarł 30 listopada 2019 roku. Miał 87 lat. Polski uczony, polonista, profesor nauk humanistycznych, pracownik Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk, specjalności naukowe: bibliografia, dokumentacja, edytorstwo naukowe, historia literatury polskiej. W czasie II wojny światowej był harcerzem Szarych Szeregów. Po powstaniu warszawskim zamieszkał w Radomiu. W 1949 ukończył VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.
Andrzej Burski. Odszedł 4 stycznia 2020 roku. Miał 80 lat. Był cenionym lekarzem, ale również politykiem. Zawodowo związany był z Radomskim Szpitalem Specjalistycznym, gdzie pełnił m.in. funkcję ordynatora oddziału wewnętrznego. Był również zastępcą dyrektora ds. lecznictwa. W latach 1989-1991 był posłem na Sejm RP. Ponadto był radnym Rady Miejskiej w Radomiu. Został odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski czy Złotym Krzyżem Zasługi.
Tadeusz Ozimek. Nie żyje od 5 stycznia 2020 roku. Wieloletni pedagog, nauczyciel kształcenia zintegrowanego, bibliotekarz. Działał w nauczycielskiej Solidarności. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 13 w Radomiu.
Tomasz Plewiński. Zmarł 8 stycznia 2020 roku. Miał 47 lat. Były czołowy tenista stołowy Broni i Euromirexu-Broni, występującego m.in. w Ekstraklasie. W okresie startów w kategorii juniora, klasyfikowany był w czołowej dziesiątce w Polsce.
Małgorzata Dzik. Odeszła 4 lutego 2020 roku. Pielęgniarka oddziałowa Oddziału Kardiologicznego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego, pełniąca również obowiązki Naczelnej Pielęgniarki Szpitala. Z Radomskim Szpitalem Specjalistycznym związała całe swoje życie. Dzięki Jej ogromnemu zaangażowaniu, wiedzy i umiejętnościom, Oddział Kardiologiczny i szpital mógł się rozwijać.
Maciej Jaśkiewicz. Nie żyje od 20 lutego 2020 roku. Miał 71 lat. Były piłkarz i trener Radomiaka. Legenda klubu. Kapitan drużyny, wychowawca młodzieży, spod którego skrzydeł wyszło wielu piłkarzy i pod wodzą którego juniorzy Radomiaka zdobyli jedyny w historii klubu i całego piłkarstwa radomskiego medal mistrzostw Polski.
Grzegorz Stolarek. Zmarł 5 marca 2020 roku. Miał 53 lata. Kierownik Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego Radomskiego Szpitala Specjalistycznego. Wieloletni pracownik szpitala, wspaniały lekarz, niezwykle oddany pacjentom.
Krzysztof Penderecki. Odszedł 29 marca 2020 roku. Polski kompozytor, dyrygent i pedagog muzyczny. Przedstawiciel polskiej szkoły kompozytorskiej lat sześćdziesiątych XX wieku. Profesor i rektor Akademii Muzycznej w Krakowie. Był związany z naszym miastem poprzez Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski "Arboretum". Miał 86 lat.
Robert Skóra. Nie żyje od 6 kwietnia 2020 roku. Miał 46 lat. Fizjoterapeuta, pracownik Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu. Był zakażony koronawirusem.
Tadeusz Muc. Zmarł 18 kwietnia 2020 roku. Miał 79 lat. Przed laty wyśmienity piłkarz, trener i legenda Broni Radom. W latach 1958-59 był członkiem kadry narodowej juniorów. Przez kilkanaście lat był mocnym punktem reprezentacji województwa kieleckiego. Był mocno przywiązany do macierzystej Broni. Tutaj występował niemal przez całą swoją karierę, wyjątkiem były dwa lata spędzone w Wawelu Kraków (1961-63).
Julia Romelczyk. Odeszła 30 kwietnia 2020 roku. Miała zaledwie 15 lat. Utalentowana zawodniczka, reprezentantka klubu ULKS Judo Kowala.
Jerzy Kutkowski. Nie żyje od 19 czerwca 2020 roku. Miał 70 lat. Znany radomski plastyk, nauczyciel i działacz społeczny. Należał do grona osób, które w 1990 roku tworzyły Liceum Sztuk Plastycznych i Policealne Studium Reklamy w Radomiu. Później był pełnomocnikiem Zarządu Miasta odpowiedzialnym za zorganizowanie Zespołu Szkół Plastycznych, a następnie jego wicedyrektorem. Przez lata był nauczycielem fotografii i rysunku, wychowawcą wielu laureatów międzynarodowych, ogólnopolskich i regionalnych konkursów fotograficznych, w tym m.in. stypendystów Ministra Kultury, samorządu i kanadyjskiej fundacji Polish Orphans Charity.
Leszek Krzysiak. Zmarł 20 czerwca 2020 roku. Miał 89 lat. Były piłkarz i trener Radomiaka. To właśnie on wypatrzył w Puławach Marka Wojdaszkę. Przez wiele lat zajmował się również szkoleniem młodzieży w Radomiaku. Pełnił także funkcje trenera zespołu rezerw.
Tomasz Wróbel. Odszedł 17 sierpnia 2020 roku. Przewodniczący Komisji Sędziowskiej MZPN - delegatura w Radomiu.
Sławomir Machnio. Nie żyje od 5 września 2020 roku. W latach 90. jeden z najlepszych napastników Radomiaka. Świetny piłkarz reprezentował barwy radomskiego klubu w latach 1985-1996. Był najlepszym strzelcem zespołu w sezonach: 90/91, 91/92, 92/93, 94/95.
Kazimierz Ciszek. Zmarł 17 września 2020 roku. Miał 67 lat. Jeden z założycieli Bractwa Kurkowego św. Sebastiana w Radomiu.
Tomasz Prot. Odszedł 22 września 2020 roku. Wieloletni pracownik naukowy radomskiej uczelni. Otrzymał szereg nagród. Został odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi, otrzymał Medal Edukacji Narodowej, odznakę Zasłużony dla Województwa Radomskiego. Uhonorowano go także nagrodą Ministra Nauki, Szkolnictwa Wyższego i Techniki II stopnia za osiągnięcia w dziedzinie badań naukowych w zakresie chemii fotoprzewodników organicznych, sześcioma nagrodami Rektora Politechniki Warszawskiej oraz siedemnastoma nagrodami Rektora Wyższej Szkoły Inżynierskiej i Rektora Politechniki Radomskiej.
Jacek Vieth. Nie żyje od 19 października 2020 roku. Miał 80 lat. Znany radomski lekarz, pediatra, były poseł na Sejm, radny Rady Miejskiej. Od początku zawodowej kariery, czyli od 1963 roku był związany z Radomiem. W Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym (obecny Radomski Szpital Specjalistyczny) pracował na oddziale zakaźnym i dziecięcym. W latach 80. pełnił funkcję ordynatora oddziału zakaźnego w szpitalu Kozienicach, a na początku lat 90. był lekarzem wojewódzkim.
Mirosław Dragiel. Zmarł 30 października 2020 roku. Ksiądz kanonik. Od wielu lat był kapelanem mazowieckich policjantów.