Artur Kupiec. Zmarł 6 grudnia 2021 roku. Miał 49 lat. Wychowanek Broni Radom. Jako 18-latek przeniósł się do Legii Warszawa. Tam zadebiutował w Ekstraklasie. Później występował m.in. w Hutniku, Ceramice Opoczno, Koronie, Mazowszu Grójec, by na zakończenie kariery znów wrócić do Broni, której później był trenerem (kilka razy), po raz ostatni do 24 sierpnia 2021 roku.
Adam Odzimek. Odszedł 13 marca 2022 roku. Miał 77 lat. Emerytowany biskup pomocniczy diecezji radomskiej. W maju 2020 r. obchodził 35-lecie przyjęcia sakry biskupiej, a w czerwcu 2019 r. 50-lecie święceń kapłańskich. Bp Odzimek był inicjatorem pieszej pielgrzymki trzeźwościowej z Radomia do Niepokalanowa. Był również kibicem siatkówki, niejednokrotnie wspierając z trybun zawodników Cerradu Enei Czarnych Radom.
Spirydion Kutyła. Nie żyje od 21 marca 2022 roku. Miał 88 lat. Wieloletni ordynator Oddziału Chirurgii II i dyrektor szpitala przy ul. Tochtermana w Radomiu. W latach 90. pełnił również obowiązki lekarza klubowego RKS Radomiak Radom.
Jerzy Iwański. Zmarł 26 maja 2022 roku. Miał 80 lat. Pedagog, animator kultury, a przede wszystkim długoletni dyrektor Publicznego Ogródka Jordanowskiego w Radomiu. Ceniony przez współpracowników, niezwykle lubiany przez wychowanków. Nazywano go "radomskim Korczakiem".
Ryszard Swat. Odszedł 18 czerwca 2022 roku. Miał 87 lat. Kolarz i trener kolarzy. Był nie tylko znakomitym szkoleniowcem, ale i wychowawcą całych pokoleń kolarzy, w tym olimpijczyków: Kazimierza Jasińskiego oraz Ryszarda Szurkowskiego.
Aleksander Sawicki. Nie żyje od 27 czerwca 2022 roku. Miał 92 lata. Nauczyciel, społecznik, pasjonat historii Radomia. Był inicjatorem budowy w Radomiu pomnika Jana Kochanowskiego, zagospodarowania grodziska na Piotrówce oraz wykonania tablic pamiątkowych wmurowanych m.in. z okazji 600-lecia Unii wileńsko-radomskiej oraz 500-lecia uchwalenia konstytucji „Nihil novi”. Był też autorem wielu książek i innych publikacji poświęconych historii i zabytkom Radomia.
Małgorzata Zając. Zmarła 19 września 2022 roku. Miała 62 lata. Radna Rady Miejskiej w Radomiu. Po raz pierwszy weszła do rady z listy Platformy Obywatelskiej w 2015 roku przejmując mandat zwolniony przez Jerzego Zawodnika. W obecnej kadencji również przejęła mandat, tym razem po Konradzie Frysztaku. Pracowała w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. Była też zastępcą dyrektora Domu Pomocy Społecznej przy ul. Struga. Działała również w stowarzyszeniach pomagających osobom chorym, niezaradnym życiowo.
Lucyna Wiśniewska. Odeszła 30 października 2022 roku. Miała 67 lat. Lekarka, która przez lata związana była z oddziałem Neurologii i Poradni Neurologicznej w Radomiu oraz Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym. Była również dyrektorką sanepidu w Radomiu. Politycznie zaś związana z prawicą. W latach 2005-07 sprawowała mandat posłanki na Sejm z ramienia PiS. Później kilkukrotnie bezskutecznie kandydowała do parlamentu, Europarlamentu oraz sejmiku wojewódzkiego z list PiS lub Prawicy RP. Ponadto była współtwórczynią Radomskiego Środowiska "Inicjatywa". Miała 67 lat.
Jan Makowiecki. Nie żyje od 31 października 2022 roku. Miał 68 lat. Były zawodnik m.in. Radomiaka. Grał na pozycji bramkarza. Z zielonymi wywalczył historyczny awans do Ekstraklasy. Na najwyższym poziomie rozgrywkowym (w sezonie 1984/1985) zanotował 6 występów. Po karierze piłkarza został trenerem - nasz zespół prowadził w sezonie 2004/2005. Był również szkoleniowcem m.in. RKS Radomsko, ŁKS Łomża, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski czy klubów z regionu radomskiego.