Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Tragedia w Zwoleniu. Zabił przyrodniego brata!

dag 2012-09-11 08:00:00

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Zwoleniu postawił Robertowi Z. zarzut zabójstwa przyrodniego brata Mariusza M. Do zdarzenia doszło w sobotę ok. godz.19 w Zwoleniu w mieszkaniu zajmowanym przez obu braci.   

W sobotę obaj bracia spożywali alkohol i doszło między nimi do kłótni w wyniku której Robert Z. ugodził swojego przyrodniego brata nożem w okolice obojczyka powodując krwotok wewnętrzny skutkujący zgonem.

- Przesłuchany w charakterze podejrzanego Robert Z. przyznał się do zabójstwa i złożył wyjaśnienia. Jego badanie po zdarzeniu wykazało 3,2 promila alkoholu w organizmie co wskazuje, że był on w stanie upojenia alkoholowego - informuje Małgorzata Chrabąszcz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu. 

Prokurator złożył do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie Roberta Z. pod zarzutem zabójstwa brata. Sąd rozpozna wniosek w  11 września. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Zwoleniu. 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap