- Od Radomia w kierunku Zwolenia jechał pojazd marki daewoo leganza, który prowadziła 20-letnia kobieta. Z wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Podgóra skręciła w lewo chcąc ominąć zwierzę, które wbiegło na jezdnię i uderzyła w samochód ciężarowy marki renault z naczepą, który jechał w przeciwnym kierunku. Następnie zderzyła się z jadącym za nim samochodem ciężarowym marki scania - poinformowała Justyna Leszczyńska z KMP Radom.
W wyniku zderzenia pasażer daewoo, 21-letni mężczyzna zginął na miejscu. Kierująca samochodem osobowym została przewieziona do szpitala.
Droga krajowa nr 12, podczas wykonywanych na miejscu czynności, na tym odcinku drogi była częściowo zablokowana, a funkcjonariusze kierowali ruch objazdami.
Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
Tragedia na drodze. Młody mężczyzna nie żyje
Przed północą w miejscowości Podgóra (na trasie Radom - Zwoleń) doszło do zderzenia aut, w wyniku którego jedna osoba zginęła.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Radomiak gra dziś w Niepołomicach

Nowa lokalizacja Izby Przyjęć Planowych

Gombrowicz w podróży: z Paryża do Radomia
![Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58127/6a9b8aa204635b57696c0f8144e886f3-310-180.jpg)
Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58128/8eb48e6047a8b310df3863900f496042-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]
