Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Śmierć na motocyklu. Na własne życzenie...

kk, Rafał Jeżak (KWP) 2013-05-19 21:31:00

20-letni motocyklista zginął na drodze 48, po tym jak najpierw nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie uderzył w samochód bmw, chcąc go ominąć na skrzyżowaniu w lewo.

20-letni motocyklista nie zareagował w niedzielne popołudnie na sygnały kontroli drogowej w Białobrzegach i uciekał przed policją- informował Rafał Jeżak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.. Policjanci podjęli za nim pościg, ale ten jechał bardzo szybko i uciekł im z oczu.

Po kilku kilometrach funkcjonariusze dotarli jednak do miejsca, w którym - jak się okazało - chwilę wcześniej wydarzył się wypadek. Młody motocyklista, chcąc ominąć skręcający na skrzyżowaniu w lewo samochód marki BMW, uderzył w jego bok.

Policjanci próbowali reanimować motocyklistę, jednak ten zmarł. Do szpitala z urazem głowy trafił natomiast kierowca BMW.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap