Do zdarzenia doszło kilka dni temu. W kompleksie leśnym dwóch mężczyzn spożywało alkohol, jak się okazało nie pierwszy raz. Ustalono podział kto i kiedy za ten alkohol płaci. W pewnym momencie jeden z mężczyzn ugodził nożem drugiego, ponieważ nie kupił alkoholu, a była jego kolej. 49-latek został przewieziony do szpitala. Sprawca natomiast oddalił się z miejsca zdarzenia i ukrywał się, ale niedługo. Po kilku godzinach policjanci z Pionek zatrzymali 38-latka, który w chwili zatrzymania miał ok. trzech promili alkoholu w organizmie. Osadzono go w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzut usiłowania zabójstwa, a sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego aresztu.
Próbował zabić kolegę, bo nie kupił alkoholu
38-letni mężczyzna odpowie za usiłowanie zabójstwa swojego znajomego. Powodem było niekupienie alkoholu. Za przestęstwo to grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Wielkanocny remis Radomiaka w Niepołomicach

Nowa lokalizacja Izby Przyjęć Planowych

Gombrowicz w podróży: z Paryża do Radomia

Trwa realizacja programu Miasto Przyjaznych Zmian
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58128/8eb48e6047a8b310df3863900f496042-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]
![Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58127/6a9b8aa204635b57696c0f8144e886f3-310-180.jpg)