Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Poprosił o podwiezienie, a potem z nożem napadł na kierowcę

kt, Justyna Leszczyńska 2012-09-25 08:43:00

Policjanci z Pionek zatrzymali 34-latka podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na terenie Pionek. 25-letni mężczyzna u znajomych poznał 34-latka, który poprosił o podwiezienie. W pewnym momencie 34-latek wyjął nóż, ranił mężczyznę, po czym wyrzucił go z samochodu i pojazdem, w którym były dokumenty i pieniądze  odjechał w nieznanym kierunku. Jego podróż jednak nie trwała długo – w miejscowości Krasna Dąbrowa samochód wpadł do rowu, a kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Sprawą zajęli się policjanci z Pionek i wyniku podjętych przez nich czynności operacyjnych ustalili miejsce pobytu 34-letniego przestępcy. Jak ustalili, mężczyzna przebywał na terenie województwa świętokrzyskiego. Policjanci zatrzymali go w miejscowości Ożarów, a następnie przewieźli do komendy w Radomiu  i osadzili w policyjnym areszcie. Zatrzymanemu przedstawiono zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci 3-miesięcznego aresztu. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap