Ekipa Eski spotka się na żywo ze swoimi słuchaczami odwiedzając najfajniejsze miejsca w Radomiu i regionie. Na każdym z przystanków będzie serwować najlepsze hity oraz całą masę eskowych gadżetów i upominków swoim sympatykom.
Patrol Eski pojawi się także w Jedlni. Jeśli chcecie spotkać się z ekipą Eska Summer City koniecznie przyjdźcie nad zalew w Siczkach. Do wygrania koszulki, płyty i wiele innych fantów, oraz płyty Pawła Mosiołka „ Nie Dla Czasu”.
Spotkanie z Pawłem Mosiołkiem i recital artysty w romantycznej scenerii, na plaży nad zalewem w Siczkach już około godziny 15 – 16.
Sobota, 16 sierpnia, Jedlnia – Letnisko, plaża nad zalewem w Siczkach, około godziny 15 - 16
Paweł Mosiołek zaśpiewa w Jedlni-Letnisko
Już w najbliższą sobotę po raz ostatni w trakcie tegorocznych wakacji wyruszy w trasę konwój Eska Summer City.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Nowa lokalizacja Izby Przyjęć Planowych

Gombrowicz w podróży: z Paryża do Radomia
![Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58127/6a9b8aa204635b57696c0f8144e886f3-310-180.jpg)
Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58128/8eb48e6047a8b310df3863900f496042-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]

Trwa realizacja programu Miasto Przyjaznych Zmian
