Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Policjanci otrzymali informację, że do jednego z urzędów na terenie Pionek włamał się mężczyzna. Natychmiast pojechał tam patrol i policjanci na miejscu zdarzenia zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Jedlnia Letnisko. Mężczyzna wybijając szybę dostał się do budynku, skąd chciał ukraść sprzęt komputerowy. W chwili zatrzymania mężczyzna miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie. Podczas wykonywanych czynności, pijany włamywacz, by uniknąć konsekwencji zaproponował policjantom przyjęcie korzyści materialnej. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. Odpowie za kradzież z włamaniem oraz próbę przekupienia policjantów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo, jak ustalili policjanci, 20-latek ma na swoim koncie kilka innych przestępstw. Funkcjonariusze prowadzą czynności w tej sprawie.
Chciał obrabować urząd i wręczyć łapówkę policjantom
Policjanci z Pionek na gorącym uczynku zatrzymali 20-letniego włamywacza. Zatrzymany mężczyzna chciał uniknąć konsekwencji wręczając policjantom łapówkę. Trafił do policyjnego aresztu.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Wielkanocny remis Radomiaka w Niepołomicach

Nowa lokalizacja Izby Przyjęć Planowych

Gombrowicz w podróży: z Paryża do Radomia

Trwa realizacja programu Miasto Przyjaznych Zmian
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58128/8eb48e6047a8b310df3863900f496042-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]
![Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58127/6a9b8aa204635b57696c0f8144e886f3-310-180.jpg)