Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Trwają ćwiczenia służb podległych MSW. Możliwe utrudnienia w ruchu

UM Radom, mkj 2014-04-22 12:33:00

Urząd Miejski –Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego  informuje, że od 22 do 25 kwietnia na terenie powiatu radomskiego przeprowadzane będą w czasie rzeczywistym wspólne ćwiczenia służb podległych Ministrowi Spraw Wewnętrznych, w tym Państwowej Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Policji i Urzędu do Spraw Cudzoziemców.

Ćwiczenia mają na celu sprawdzenie ich współdziałania na wypadek rozwoju zagrożeń związanych z przebywaniem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dużej ilości cudzoziemców.

W ćwiczeniach uczestniczyć będzie również Wojsko Polskie, instytucje zarządzania kryzysowego oraz inne podmioty współdziałające.

Zaangażowanie dużych ilości ludzi i sprzętu może prowadzić w niektórych okolicznościach do wystąpienia okresowych utrudnień na terenie miasta, np. w komunikacji drogowej. Jak informuje Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miejskim, organizatorzy ćwiczeń dołożą wszelkich starań dla zminimalizowania tych uciążliwości.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>
 

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap