Niedziela 28 czerwca
Ireneusza, Leona, Benigny

Radomianie koncertowo rozpoczęli wakacje! Lato z Radiem i Telewizją Polską na Borkach [FOTO]

Maciej Kwiatkowski 2026-06-27 21:37:00

Tysiące Radomian odwiedziło w sobotę 27 czerwca Zalew na Borkach. Właśnie tam odbył się drugi przystanek wakacyjnej trasy Lata z Radiem i Telewizją Polską. Wystąpiły gwiazdy polskiej estrady, a mieszkańcy oficjalnie powitali wakacje.

Lato z Radiem i Telewizją Polską zawitało do Radomia. Viki Gabor jedną z gwiazd

autor: Maciej Kwiatkowski

Wakacyjna trasa koncertowa „Lato z Radiem i Telewizją Polską” oficjalnie rozpoczęła się 20 czerwca w Bielsku - Białej. Z kolei podczas drugiego przystanku to wielkie wydarzenie dotarło do Radomia. Tysiące mieszkańców tego miasta wspólnie z gwiazdami muzyk mogło przywitać wakacje. 

Gorąco było nie tylko z faktu na towarzyszące tego dnia upały dochodzące do 40 stopni Celsjusza. O wyjątkową atmosferę zadbali także muzycy, artyści. 

Niezapomnianą zabawę zapewnili: Viki Gabor, Natalia Kukulska, Varius Manx & Kasia Stankiewicz, Halina Mlynkova, Kasia Moś, Liber i Doniu, Ania Karwan, Stasiek Kukulski, Kuba i Kuba, KSU, Jary Oddział Zamknięty, Jan Majewski oraz Izabela Płóciennik.

Koncert był także ważnym punktem jubileuszowych obchodów Radomskiego Czerwca ’76 o czym co chwila przypominali prowadzący. 

Koncert „Lato z Radiem i Telewizją Polską” można było także oglądać na żywo w TVP2 i TVP VOD.
 

Galeria zdjęć

Komentarze naszych czytelników

  • TVP w Likwidacji

    2026-06-27 22:03:05

    Wiejsko, sielsko, anielsko. Referendum i tak przepędzi NIEROBA.

  • TVP w likwidacji

    2026-06-27 23:03:01

    Skończyło się samo umartwianie. Wreszcie w Radomiu jest wesoło.  Aż dziw że po obrzeżach referendalni renegaci z PiS u nie zbierali pod Pisów. Kaczki i kaczory z zalewu na wieki wieków zostały przepędzone. Do Afryki na południe 

  • TVP w likwidacji . Info nie Polska na Tak

    2026-06-27 23:03:33

    Skończyło się samo umartwianie. Wreszcie w Radomiu jest wesoło.  Aż dziw że po obrzeżach referendalni renegaci z PiS u nie zbierali pod Pisów. Kaczki i kaczory z zalewu na wieki wieków zostały przepędzone. Do Afryki na południe 

  • TVP w likwidacji . Info nie Radom na Tak

    2026-06-27 23:03:47

    Skończyło się samo umartwianie. Wreszcie w Radomiu jest wesoło.  Aż dziw że po obrzeżach referendalni renegaci z PiS u nie zbierali pod Pisów. Kaczki i kaczory z zalewu na wieki wieków zostały przepędzone. Do Afryki na południe 

  • TVP w likwidacji . Info PiS na Nie

    2026-06-27 23:04:11

    Skończyło się samo umartwianie. Wreszcie w Radomiu jest wesoło.  Aż dziw że po obrzeżach referendalni renegaci z PiS u nie zbierali pod Pisów. Kaczki i kaczory z zalewu na wieki wieków zostały przepędzone. Do Afryki na południe 

  • Profilaktyki nie zrozumieli

    2026-06-27 23:19:43

    O mój Boże. Cały z Radomia męski PiS wylądował na SORze. Z objawami jajek ugotowanych na twardo. 

  • Gdhjn

    2026-06-27 23:45:34

    Skandaliczne zachowanie MPK puścili na 13 i 8 stare krótkie bydlowozy i wieźli tym ludzi jak sardynki w puszce co za chamstwo wyglądało to jak w 76 tu im sie udało ludzie czuli sie jak za głębokiej komuny tłocząc sie w śmierdzących starych autobusach Prezdent Radomia i jego podwładni naprawde zasłużyli na odwołanie 

  • Anka

    2026-06-27 23:49:06

    Mnóstwo podpisów dziś zebrali czlonkowie grupy referendalnej a wiecie dzięki czemu za potraktowanie ludzi jak bydła w starych krótkich autobusach wiozących na koncert Ludzie klęli na władze niasta za to jak zorganizowano transport Brawo wy! Na jesieni będziecie szukać roboty!

Dodaj komentarz

Nie przegap