Niedziela 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Masakra na drodze! 6 osób poszkodowanych!

Justyna Leszczyńska KMP Radom, red. K.S. 2014-06-17 10:35:00

W poniedziałek wieczorem vw passat, wyprzedzając seata, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, gdzie potrącił mężczyznę i uderzył w słup oświetleniowy. 6 osób trafiło do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 20 na ulicy Wernera. Jadący od ulicy Malczewskiego vw passat, który prowadził 19-latek, podczas wyprzedzania seata leona stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na chodnik, gdzie potrącił przechodzącego 35-letniego mężczyznę, a następnie uderzył w słup oświetleniowy. Pięć osób, które jechały vw i pieszy zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap