Środa 23 kwietnia
Jerzego, Wojciecha, Adalberta

Ile wart jest Browar Saskich? Póki co się tego nie dowiemy

dag 2012-04-10 17:00:00

Postępowanie dotyczące przygotowania operatu szacunkowego Browaru Saskich zostało unieważnione przez miasto. Przetarg zostanie prawdopodobnie ogłoszony po raz kolejny.  

www.msib.pl

Miasto przypomnijmy, chce poznać wartość dwóch działek: samego browaru z pałacykiem Saskich, który znajduje się w rejestrze zabytków, a zajmuje ponad 19,5 tys. metrów oraz niezabudowanego terenu obok o powierzchni 498 metrów. 

Ogłoszono przetarg na przygotowanie operatu szacunkowego. Zainteresowane firmy mogły składać oferty do 12 marca. Wpłynęła tylko jedna. - Wystąpiła pewna niejasność. Poprosiliśmy oferenta o jej wyjaśnienie, ale niestety nie otrzymaliśmy go. W związku z tym postępowanie zostało unieważnione ? powiedziała nam Katarzyna Piechota-Kaim, rzecznik UM.

Prawdopodobnie ogłoszony zostanie kolejny przetarg, jednak nie wyznaczono jeszcze konkretnego terminu.  

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap