Środa 16 kwietnia
Bernadetty, Cecyliana, Kseni

MMA. Gala Armia Fight Night 9: Patryk Kaczmarczyk zwycięzcą walki wieczoru

dm, sportowefakty 2021-01-24 09:25:00

Radomianin Patryk Kaczmarczyk (6-0) pokonał Edgara Davalosa (10-2) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 9 w Mińsku Mazowieckim. 22-latek zgłosił swoją gotowość do debiutu w organizacji KSW.

Kaczmarczyk od pierwszego gongu walki wieczoru Armia Fight Night 9 miał przewagę nad Paragwajczykiem. Po dość równym pojedynku w stójce zawodnik z Radomia sprowadził Edgara Davalos do parteru i tam konsekwentnie pracował nad jego rozbijaniem rywala.

Mistrz Armia Fight Night w wadze piórkowej szczególnie zdominował rywala w ostatniej, trzeciej rundzie. Davalos wykazał się dużą odpornością na ciosy, zwłaszcza, gdy spadały na niego potężne łokcie w parterze, ale popełnił błąd i Kaczmarczyk w ostatnich sekundach walki zapiął skutecznie duszenie trójkątne, które przeciwnik odklepał.

Patryk Kaczmarczyk w efektownym stylu wygrał trzecią walkę w szeregach organizacji Armia Fight Night. 22-latek wygrał szósty pojedynek i nadal pozostaje niepokonany w zawodowym MMA.

Reprezentant klubu RKT Radom to jedna z największych nadziei mieszanych sztuk walki w Polsce. W 2020 roku jego wyższość musieli uznać bardziej doświadczeni Adrian Kępa czy Krystian Krawczyk. Po wygranej w Mińsku Mazowieckim Kaczmarczyk zgłosił swoją gotowość do debiutu w KSW.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap