Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Mistrzowie tańca rywalizowali w Radomiu [ZDJĘCIA]

dm 2016-09-19 08:00:00

Najlepsze pary z całego świata przez weekend uczestniczyły w Międzynarodowym Turnieju Tańca Towarzyskiego - Freedom Dance Cup Radom 2016. Do naszego miasta przyjechali bronić tytułów mistrzowie w poszczególnych kategoriach, w tym m.in. pary z Ukrainy, Niemiec, Anglii, Norwegii, Gambii, czy Chin.

Foto: Radom.pl

Uczestnicy zawodów rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych: od dziecięcej do seniorskiej. Pary walczyły o jak najlepszy wynik osobno - w tańcach standardowych i osobno w latynoamerykańskich.

W pierwszym dniu turnieju, dużych emocji dostarczyła także rywalizacja tancerzy hip-hop, którzy walczyli o Puchar Prezydenta Miasta Radomia. Ich występy oceniali m.in. znani z telewizyjnych programów: Anna Głogowska i Augustin Egurrola.

W rywalizacji w Radomiu udział wzięło ok. 200 par z całego świata. - Poziom był niesamowity - zgodnie przyznali organizatorzy.

Wyniki z Freedom Dance Cup Radom 2016 zobaczyć można tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap