Wtorek 22 kwietnia
Leona, Kai, Heliodora

Kolejny sparing Broni

Damian Markowski 2015-01-27 21:13:00

Trzeci mecz kontrolny przed rozpoczęciem rundy wiosennej rozegrają piłkarze Broni. Radomianie w środę (28 stycznia) podejmą na własnym boisku IV-ligową Ostrovię Ostrów Mazowiecka.

Po wysokim zwycięstwie nad Mazowszem w Grójcu tym razem podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zagrają u siebie. Rywalem drużyny z Plant będzie 12 zespół północnej grupy czwartej ligi.

Po ostatnim sparingu szkoleniowiec Broni zrezygnował z usług Tomasza Bartosiaka, Mateusza Midziołka i testowanego Mariusza Borzęckiego z Wisły Puławy. Pierwsza dwójka dostała wolną rękę w poszukiwaniu nowego zespołu.

Jutro kolejną szansę dostanie reprezentant Botswany - Pako Lekgari, który jak na razie prezentuje się przyzwoicie. Do gry po lekkiej kontuzji powraca Wojciech Gorczyca, natomiast na lekki uraz narzeka bramkarz Norbert Wnukowski, którego zastąpi testowany Karol Budzikur - 21-letni bramkarz Pogoni Siedlce. Z powodu kontuzji nie zagra również starający się o angaż w radomskim zespole, Kacper Rak.

Spotkanie Broń Radom - Ostrovia Ostrów Mazowiecka zostanie rozegrane w środę (28 stycznia) o godz. 17:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap