Wtorek 22 kwietnia
Leona, Kai, Heliodora

Kolejny Amerykanin w Rosie!

radomsport.pl, mbas 2013-09-27 13:12:00

Elijah Johnson, 23-letni Amerykanin, trenuje z zespołem Rosy Radom i wystąpi w jej barwach podczas XXI Memoriału Profesora Alfonsa Wicherka.

Foto: radomsport.pl

- Johnson to gracz obwodowy, głównie rzucający obrońca, a co ciekawe, prywatnie kuzyn Koriego Luciousa. Obaj młodzi gracze ze Stanów Zjednoczonych mają zresztą tego samego agenta - czytamy na radomsport.pl

Do niedawna Amerykanin był zawodnikiem Anwilu Włocławek, z którym związał się latem tego roku. Nie wziął jednak udziału w turnieju w Katowicach. Klub z Radomia chce, żeby Johnson wystąpił przynajmniej w kilku ligowych meczach.

Elijah Johnson może z powodzeniem występować jako rozgrywający i rzucający obrońca. Ma 193 cm wzrostu, a uczelnię Kansas zakończył ze średnimi 9,9 punktu, 4,5 asysty oraz 3,1 zbiórki.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap