Poniedziałek 23 września
Bogusława, Tekli, Liberta

Broń gorsza od Świtu

Damian Markowski 2015-09-23 22:00:00

Broń Radom przegrała na wyjeździe 0:1 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w spotkaniu 9. kolejki gr. łódzko-mazowieckiej III ligi. Oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu.

Świt 1:0 Broń. Foto: BronRadom.pl

Radomianie przegrali zasłużenie. Świt prezentował się znakomicie w obronie, nie pozwalając naszej drużynie na rozwinięcie skrzydeł. Gol Patryka Koziary z 20 minuty pozwolił zgarnąć gospodarzom jakże cenny trzy oczka.

Po dzisiejszej porażce ekipa z Plant spadła na 10. miejsce w ligowej tabeli. Broń po rozegranych dziewięciu spotkaniach ma na swoim koncie 12 punktów i traci siedem oczek do prowadzącego Sokoła Aleksandrów Łódzki oraz jeden punkcik do bezpiecznego, siódmego miejsca, na którym w dniu dzisiejszym znajduje się Pelikan Łowicz.

W następnym meczu podopieczni trenera Tomasza Dziubińskiego zagrają na własnym stadionie z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę (27 września) o godz. 19:00 na stadionie przy ul. Narutowicza w Radomiu.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Broń Radom 1:0 (1:0)
Patryk Koziara 20

Świt: Dawid Kędra - Rafał Maciejewski (87 Marcin Kozłowski), Karol Drwęcki, Piotr Gurzęda, Łukasz Kominiak - Konrad Karaszewski, Paweł Broniszewski, Patryk Koziara, Piotr Basiuk (80 Filip Kowalczyk), Michał Steć - Jewhen Radionow (72 Jakub Mażysz).

Broń: Mateusz Matracki - Bartosz Krukowski (85 Przemysław Wicik), Paweł Ankurowski, Mikołaj Skórnicki, Piotr Dobosz (65 Dawid Sala) - Dominik Leśniewski, Damian Sałek, Adrian Dziubiński, Mateusz Dziubek (60 Bartosz Kaszubowski), Jan Kowalski - Piotr Nowosielski.

Żółte kartki: Karaszewski, Steć - Ankurowski, Skórnicki.
Czerwone kartki: Michał Steć (77. minuta, Świt, za dwie żółte - Paweł Ankurowski (79. minuta, Broń, za dwie żółte).

Sędziował: Cezary Białek (Skierniewice).