Niedziela 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

MZDiK. Komunikacja w czasie weekendu majowego

dm, MZDiK 2020-04-29 15:23:00

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że podczas długiego weekendu, czyli od 1 do 3 maja 2020 roku (od piątku do niedzieli) autobusy miejskie w Radomiu będą jeździć według standardowych rozkładów na poszczególne dni. Nie będzie dodatkowych ograniczeń.

W czasie długiego weekendu majowego autobusy będą jeździć następująco:
- w dniu 1 maja 2020 roku (piątek, Święto Pracy) według rozkładów niedzielnych, bez żadnych dodatkowych ograniczeń;
- w dniu 2 maja 2020 roku (sobota, Dzień Flagi RP) według rozkładów sobotnich, bez żadnych dodatkowych ograniczeń;
- w dniu 3 maja 2020 roku (niedziela, Święto Konstytucji) według rozkładów niedzielnych, bez żadnych dodatkowych ograniczeń.

Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, w tym roku nie odbędzie się tradycyjny Bieg Konstytucji 3 Maja (został on już odwołany przez organizatorów). Nie są również zaplanowane żadne uroczystości, które wiązałyby się z przemarszami, w związku z czym nie będzie utrudnień w ruchu i objazdów.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap