Wtorek 22 kwietnia
Leona, Kai, Heliodora

Chciał wręczyć łapówkę, ale się przeliczył

cir 2018-04-10 13:22:00

20-letni mężczyzna, który podczas egzaminu praktycznego na prawo jazdy chciał wręczyć egzaminatorowi gotówkę w zamian za pozytywne zaliczenie jazdy, której nie zdał, został zatrzymany przez radomskich policjantów.

O sprawie policjanci dowiedzieli się od pracowników Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Radomiu. To tam, w trakcie egzaminu na prawo jazdy, 20-letni mieszkaniec powiatu zwoleńskiego chciał wręczyć łapówkę. Jak ustalili policjanci, mężczyzna po zakończonym negatywnym wynikiem egzaminie praktycznym chciał wręczyć egzaminatorowi 200 złotych w zamian za zaliczenie.

20-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. - Przedstawiono mu zarzut udzielenia korzyści majątkowej, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP w Radomiu.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap