Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

''Poza cenzurą'' w bibliotece

mkj 2014-06-04 14:25:00

Biblioteka Pedagogiczna zaprasza do oglądania wystawy wpisujacej się w obchody 25-lecia wolnych wyborów w Polsce. Wystawa pt. "Poza cenzurą" prezentuje cenne eksponaty ze zbiorów dziennikarza Echa Dnia - Piotra Kutkowskiego.

Autor wystawy, w tamtym czasie student i kolporter "gazetek" , jest pasjonatem podróży i fotografii. Obecna ekspozycja zawiera druki ulotne  i nielegalne wydawnictwa z lat 70. i 80. ubiegłego wieku, fotografie, kalendarze, plakaty, odezwy, apele, komiksy, a także powielacz i inny sprzęt wykorzystywany do drukowania i powielania. Biblioteka serdecznie zaprasza do swojej siedziby przy ul. Kościuszki 5A. Wystawa będzie czynna w sali Centrum Internetowego, przez cały czerwiec - w godzinach pracy biblioteki.

W lipcu i sierpniu wystawa zostanie przeniesiona do Filii biblioteki w Lipsku i Pionkach. Wstęp wolny.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap