Poniedziałek 21 kwietnia
Anzelma, Bartosza, Konrada

Pierwszy koncert w nowej muszli koncertowej w Parku Kościuszki [ZDJĘCIA]

Damian Markowski 2016-02-29 11:11:00

„Serce w plecaku”, „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”, czy „Warszawskie dzieci” – te i wiele innych partyzanckich pieśni w nowej, rockowej aranżacji - można było usłyszeć podczas występu zespołu Lustro w Radomiu. Koncert, zorganizowany z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, był pierwszym w muszli koncertowej, po jej oficjalnym otwarciu.

1 marca w całej Polsce obchodzony jest Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych". Program radomskich obchodów - tutaj.

Koncert radomskiego zespołu był niejako wstępem do wtorkowych uroczystości. W niedzielne popołudnie przed muszlą koncertową zjawiło się wielu radomian, którzy tak właśnie postanowili uczcić pamięć "Żołnierzy Wyklętych".

- Cieszę się, że w tym pięknym parku pojawiła się taka muszla, w której odbywać się będą koncerty - powiedziała nam pani Krystyna, która dodała: - Mimo wielu głosów, że jest ona brzydka, mi się ona podoba.

A czy Wam podoba się muszla koncertowa, która ma już za sobą premierowy koncert? Zapraszamy do udziału w sondzie.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap