Prace można nadsyłać do końca września 2012 r. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń jury wybierze ok. dwudziestu finałowych fotografii, z których wyłoni sześć najlepszych. Konkurs odbywa się w jednej kategorii tematycznej: „Mazowsze – pomysł na weekend dwa kroki stąd”. oraz w dwóch kategoriach wiekowych tj. do 16 roku życia (włącznie) oraz powyżej 16 roku życia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas finałowej gali. Zasady i regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej www.mazovia.pl .
Fotografuj Mazowsze i wygrywaj nagrody!
W tym roku już po raz siódmy miłośnicy fotografii mieszkający lub uczący się na Mazowszu będą mogli wziąć udział w konkursie fotograficznym pt. „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanym przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:

Wielkanocny remis Radomiaka w Niepołomicach

Nowa lokalizacja Izby Przyjęć Planowych

Gombrowicz w podróży: z Paryża do Radomia

Trwa realizacja programu Miasto Przyjaznych Zmian
![Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58128/8eb48e6047a8b310df3863900f496042-310-180.jpg)
Pogoda w Radomiu. Prognoza na dziś i najbliższe siedem dni [SPRAWDŹ]
![Radomianie robią przedświąteczne zakupy. Wielu kupujących na targowisku Korej [ZDJĘCIA]](./zarzadzanie/uploads//artykuly/artykuly/2025/04/58127/6a9b8aa204635b57696c0f8144e886f3-310-180.jpg)