Wtorek 22 kwietnia
Leona, Kai, Heliodora

Dziś finał Radom Music Drive. Ciekawy koncert w Resursie

ts 2011-11-18 10:40:00

Finał kolejnej edycji konkursu muzycznego Radom Music Drive odbędzie się w piątek w Resursie. Fanów rocka otrzymają naprawdę solidną dawkę tej muzyki. 

W najbliższy piątek, 18 listopada, na scenie głównej Resursy Obywatelskiej zaprezentują się zespoły rockowe, które w tegorocznej edycji Radom Music Drive zdobyły największe uznanie młodej publiczności. Podczas koncertów turniejowych, które odbywały się w roku bieżącym, ich  uczestnicy na specjalnie przygotowanych kuponach oddawali głosy na  poszczególne grupy.

Laureaci czterech koncertów zaprezentują się na piątkowej imprezie konkurując o nagrodę publiczności. Wystąpią: zespół Mortis z Pionek, Zgład i Boner z Radomia, Downforce z  Lublina oraz Swobodna z Szydłowca. Jak co roku na finał Radom Music Drive zapraszamy gwiazdę, która tego wieczoru zagra koncert, wcielając się jednocześnie w rolę jury. W piątek przed radomską publicznością zaprezentuje się grupa "Lustro", która oceni umiejętności młodych zespołów oraz wręczy nagrodę ufundowaną przez Prezydenta Miasta Radomia.
Impreza rozpocznie się o godz. 17.00.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed koncertem.

Komentarze naszych czytelników

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu

Dodaj komentarz

Nie przegap