Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rafał Rajkowski: Naszym kandydatem na prezydenta jest Radosław Witkowski - nie wyobrażam sobie inaczej [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-12-03 09:05:00

Jak już informowaliśmy, od soboty nowym przewodniczącym PO w Radomiu jest Rafał Rajkowski. Zagłosowało na niego 131 delegatów, 55 swój głos oddało na Wiesława Wędzonkę. Pierwszej wypowiedzi dla mediów, zaraz po wyborze, Rafał Rajkowski udzielił Zebrra.tv.

Rafał Rajkowski. Foto: Zebrra.tv

Szczegółowo o wynikach wyborów i zwycięstwie Rafała Rajkowskiego pisaliśmy tutaj. - Gratuluję Wiesławowi, liczę na dobrą współpracę. Mam zamiar połączyć część doświadczoną z tą częścią, która ma dużo pozytywnej energii do pracy (...). Dziękuje wszystkim, którzy dali mi mandat zaufania - powiedział Rafał Rajkowski w Zebrra.tv.

Jak wyjaśnił nowy szef radomskiej PO, w ciągu najbliższych trzech lat partię czekają kampanie wyborcze (samorządowa, do Sejmu i Senatu, Parlamentu Europejskiego i prezydencka). Jako pierwsze odbędą się w 2018 r. wybory samorządowe. - Będą bardzo ważne i tu wszystkie ręce na pokład. Mamy kandydata na prezydenta, pana Radosława Witkowskiego - nie wyobrażam sobie inaczej. Będziemy zapraszać do współpracy wiele organizacji, politycznych również. Czeka nas dużo rozmów i mam nadzieję, że będą one owocne - stwierdził Rafał Rajkowski.

Więcej, m.in. o przedwyborczych sporach, powyborczej współpracy, pierwszych decyzjach i mandacie Radosława Witkowskiego - na wideo poniżej.

 

autor: cir

Wasze komentarze (28)

on
2017-12-04 07:50:00

Co może zrobić dla Radomia przewodniczący PO , to nie wiem , ale życzę mu wytrwałości i naprawiania miasta .Rajkowskich znam z różnych stron dobrych i złych po wzenieniu się w ten ród pochodzący od Jedlińska, Firleja.

marko
2017-12-03 22:41:00

PiS nie ma kogo wystawić i podobno błaga znowu po raz 4 z rzedu aby Wspólnota Samorządowa z nimi startowała. A po wyborach ludzie z WS znowu odejdą z klubu PiS.W platformie za to bez zmian.

12
2017-12-03 21:09:00

haha ależ pisowcy pięknie ujadają :D Sami mają wielki problem bo nie mogą zebrać list na wybory samorządowe i siłą chcą wciągnąć do siebie wspólnotę samorządową, która z kolei nie chce startować z list PiS, tylko ze swoich :D I tym się lepiej zajmujcie, a nie hejtowaniem innych partii w Internecie :D

Iza
2017-12-03 18:28:00

Komentarz zablokowany.

dsamiows
2017-12-03 17:56:00

Komentarz zablokowany.

Wernyhora
2017-12-03 15:38:00

Oczywiście, że to dobry wybór, vhociaż w sytuacji jaka jest każdy byłby dobry. Za dwa lata, po dwóvh przegranyvh wyborach Rafał zgasi światło i zamknie drzwi po platformie w Radomiu.

Radom
2017-12-03 15:29:00

Żałosne stękanie i biadolenie bez żadnych argumentów konkurencji politycznej oznacza że Rafał Rajkowski to dobry wybór. Brawo Rafał !!!

Qur
2017-12-03 15:04:00

Komentarz zablokowany.

Era
2017-12-03 15:03:00

A co jako wicemarszałek Pan Rafał zrobił dla Radomia. Zarządza ze Struzikiem najbogatszym województwem w Polsce. Konkretnie co zrobił dla Radomia?

Q
2017-12-03 15:01:00

Komentarz zablokowany.

G
2017-12-03 14:59:00

Dofinansowanie na centrum sportu i cała dokumentacja to zasługa Kosztowniaka , Witkowski nic w tej sprawie nie zrobił . Fakt jest taki

Do gościa
2017-12-03 14:46:00

Zapomniałeś przede wszystkim o ośmiu tys. miejsc pracy. Pozostałe oprócz tzw. utwardzenia ulic, do czego trzeba będzie za rok, dwa lata sporo dopłacać, są praktycznie konsekwencją dzałań rozpoczętych przez ludz poprzedniej ekipy.

@0
2017-12-03 14:37:00

Znów dostałeś przepustkę z Krychnowic czy z telefonu piszesz ?

Do gość
2017-12-03 14:24:00

Dobry wybór dla PiS.

lekarz
2017-12-03 14:21:00

Dlaczego ten Rajkowski nie ratował szpitala na Józefowie i pozwalał na to co tam się wyprawia.

napiszcie prawde
2017-12-03 12:39:00

Komentarz zablokowany.

gość
2017-12-03 12:23:00

Ale to takie typowo polskie. Anonimowość w internecie daje Wam prawo do opluwania ludzi? Poziom żenujący. A na jakiej podstawie plujecie na Pana Rafała? Czy ktokolwiek z Was zna tego Pana i Wie co sobą reprezentuje? Co już osiągnął swoją ciężką pracą? A co do Prezydenta? Nie podoba się bo nie jest z jedynej słusznej partii????Nie widzicie zmian? A ja owszem. Rozejrzyjcie się ludzie . A tak na marginesie czy za czasów PIS w mieście cokolwiek sie działo poza koloesiostwem? Niedługo wybory. Wyraźcie swoje zdanie przy urnach a nie w necie anonimowo . Będą wybory i czas ocen . Ciekawe ilu z Was było przy urnach w poprzednich wyborach . Bo podejrzewam,że niezbyt wielu. A teraz tylko krytyka. Kadencja Pana Radosława Witkowskiego trwa. Wystarczy popatrzeć na zmiany w mieście. Popatrzcie na prace w Parku na Michałowie. Radomskie drogi - kilkadziesiąt już utwardzonych i kolejne w przygotowaniu : http://www.radomskiprogramdrogowy.pl/postep-prac.html, Radomski Rower Miejski, Radomskie Centrum Sportu - dofinansowanie na jego budowę pozyskane z Ministerstwa Sportu, Karta Seniora , zmiany w cenach biletów w MZDiK......i wiele jeszcze innych . Samo się zrobiło? Nie !!!!!

Do 0
2017-12-03 12:15:00

Komentarz zablokowany.

Antonio
2017-12-03 11:53:00

Tylko Ci co widzą konieczność inwestowania aby zwiększyć zatrudnienie a tym samym przerwanie wyludnienia się Radomia zasługują w wyborach na uwągę.Inne gadki to jest "gadka szmatka"

M
2017-12-03 11:51:00

Nie ma to jak napluć na kogos anonimowo co - frustraci. A co Wy sobą prezentujecie ? Znacie osobiście Nowego przewodniczącego ? Czy tylko plujecie jadem bo występuje nie pod taką banderą jak chcecie ? Poznajcie człowieka,dajcie mu popracować a nie tylko wylewać swoje frustracje na forach. Sam jesteś żenada !

 1 2 >