Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Pierwszy ruch prezydenta Witkowskiego. Karol Semik wiceprezydentem ds. edukacji

Miasto, Samorząd, Polityka / 2014-12-10 14:01:00, aktualizacja: 2014-12-10 15:29:00

Karol Semik mazowiecki kurator oświaty zostanie wiceprezydentem Radomia ds. edukacji - poinformowało Radio Plus Radom. Podczas rozmowy z Radom24.pl Karol Semik potwierdził tę informację.

Karol Semik. Foto: kadzidło.pl

- Jestem po słowie z prezydentem Radosławem Witkowskim, który przedstawił mi tę propozycję, a ja ją przyjąłem. Obowiązki wiceprezydenta zacznę pełnić z dniem 22 grudnia. Cieszę się, że po tylu latach wracam do Radomia i będę współpracował z przyjaciółmi – powiedział przyszły wiceprezydent do spraw edukacji w mieście.

Tym samym potwierdziły się informacje podawane przez Radom24.pl. Podobnie jak w przypadku sekretarza miasta, którym nadal pozostanie Rafał Czajkowski i szefa kancelarii prezydenta, ktorym zostanie Mateusz Tyczyński. Obie te nominacje potwierdził nam dziś prezydent Witkowski.

Karol Semik kandydował do radomskiej Rady Miejskiej z list wyborczych Platformy Obywatelskiej. Dostał mandat radnego, jednak z niego zrezygnował. Na jego miejsce ma wejść Dariusz Chłopicki.

Byliśmy razem z prezydentem Radosławem Witkowskim podczas oficjalnego wprowadzenia go do gabinetu przez ustępującego prezydenta Andrzeja Kosztowniaka. Więcej na ten temat tutaj. 

Pierwsze rozmowy nowego prezydenta ze skarbnikiem o budżecie Radomia juz za nami. Więcej na ten temat tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: K.S.

Wasze komentarze (50)

tuituja
2016-02-06 21:01:00

A to tylko Semiki teraz rządzą w Polsce? Ale Semiki się nie nadają przecież.

PITER
2014-12-14 15:55:00

A GDZIE ARTYKUŁO POZOSTAŁYCH WICKACH? DLACZEGO ZOSTAŁ ZDJĘTY? ZA DUŻO NAPISALIŚMY......

ten
2014-12-13 14:47:00

No może ale przynajmniej dyrektor...

on
2014-12-12 09:00:00

Zastanawiam się, czy ten PAN to nie był może na emeryturze? zresztą wypracowanej. Jeżeli tak, to jaki to przyklad dla młodych gdzie brakuje miejsc pracy? A tyle się o tym w mediach mówiło.

Radomik
2014-12-12 08:29:00

Do Obserwator: Miało być "merytorycznie"... OK. Czy posiadasz wyniki badań alkomatem wszystkich - najprawdopodobniej - oczernianych przez Ciebie osób?Moje - przyznaję, że sporadyczne - spotkania z każdym z tych panów nie wskazywały aby kiedykolwiek byli pod wpływem alkoholu. Co robią w domu i po godzinach pracy - to natomiast ich prywatna sprawa i nie powinna podlegać ocenie na tym forum. Dla Twojej informacji - miałem w szkole nauczyciela fizyki, który posiadał duży stopień niepełnosprawności, poruszał się o kulach ale nie wpływało to w żaden sposób na jego umiejętność nauczania i zapamiętałem go jako świetnego pedagoga. Jeżeli wiesz, że w pracy ci panowie piją - wezwij policję. Oczernianie to bardzo brzydka rzecz... Pozdrawiam

uu
2014-12-12 08:08:00

Na Dyrektora Wydziału to nie musi być konkurs?

do obywatel
2014-12-12 06:26:00

LESZEK TO TY? WITAJ!!!!

Obserwator
2014-12-11 23:38:00

Do Radomik! Spełniam prośbę i już się opamiętałem. Mam tylko jedno małe pytanie. Czy jako rodzic dwójki absolwentów Kochanowszczaka zdajesz sobie sprawę, że człowiek z garbem, kuternoga lub inny fizyczny odmieniec (nie mylić z seksualnym odmieńcem) nie może być nauczycielem Twojego dziecka choćby był Geniuszem np. matematycznym (w świetle obowiązującego prawa). Dlaczego więc te ograniczenia nie dotyczą setopracoholików. Z niecierpliwością czekam na merytoryczną odpowiedź. Arnold O.

Karol Witerski
2014-12-11 20:24:00

Komentarz zablokowany.

B/uczeń
2014-12-11 19:39:00

To widać, że PO idzie na "spięcie"z Radą, po 10 miesiącach chłopaki zaplanowali ponowne wybory połączone z sejmowymi. Będą usiłowali wykazać, że Prezydent przy takiej Radzie nic nie może. "udowodnią", że niema co głosować na inne ugrupowania, bo jedynie utrudniają rządzenie państwem.Niezły "chwyt". W Platformie od jakiegoś czasu mówi się, że "okularnik" jest na 10 miesięcy. Ps. Gratuluję nauczycielom głosowania na Platformę. Co się jeszcze musi stać byście czcigodni nauczyciele przestali robić z siebie dyrni przy urnach wyborczych?

obywatel
2014-12-11 18:16:00

Wrzucacie wszystkich do jednego worka i to świadczy o tym, że nigdy nie spotkaliście osobiście Pana Pożyczki, którego wiedza i doświadczenie to filar edukacji. Akurat kompetencje tego Pana są na najwyższym poziomie.

Radomik
2014-12-11 18:12:00

Do Obserwator! Proszę człowieku, opamiętaj się! Co ma wygląd zewnętrzny do profesjonalizmu? Poznałem Pana Semika, kiedy był dyrektorem VI LO w Radomiu. Młodzeż Go uwielbiała. Ja - jako rodzic dwójki absolwentów Kochanowszczaka - mogę o jego pracy wyrażać się tylko pozytywnie. Wszyscy pamiętamy jaki pozim na tle całego kraju prezentowała ta szkoła gdy nią kierował.

Chichot
2014-12-11 07:44:00

Komentarz zablokowany.

hfgh
2014-12-11 07:16:00

Komentarz zablokowany.

Sofokles
2014-12-11 07:03:00

Pierwszy akt tragedi klasycznej rozpoczęty. Aktorzy występuja w maskach obludy.

xxx
2014-12-11 00:04:00

Obecnie rządzi w Wydziale p.Adamiec jako wice, bo dyr. nie ma i nie jest najlepiej, a wcześniej przez 8 lat p.Pożyczka. I było ok. Decyzje i tak podejmuje wiceprezydent.

Obserwator
2014-12-10 23:51:00

UWAGA !!! Rodzice !!!! Czy naprawdę, bez obaw chcecie aby powierzano edukację Waszych dzieci, panom o fizjonomii Semika, Fałka czy nawet Pożyczki. Przyjrzyjcie się ich twarzom, podkrążonym oczom od ?setek? godzin spędzonych nad lekturami, ?winnych? rumieńcach na licach i fantazyjnie acz jednak niedbale przystrzyżonych zarostach twarzoczaszek, które mówią wszystko o genialnych edukatorach. Wobec powyższego rozważania o kompetencjach, umysłowości i zdolnościach tych oryginałów wydają się być absolutnie BEZPRZEDMIOTOWE!!!!

:)
2014-12-10 22:55:00

takkk :) Pan Pożyczka:) Przecież już zarządzał z p. Fałkiem:) Może już dość? - to pytanie retoryczne :)

jarry
2014-12-10 22:40:00

Pożyczka jest najlepsza. Pożyczkę trzeba oddać. He he ale na liczną rodzinę albo sam się chwali. Zostawić tego ci jest teraz dyrektorem i wystarczy.

Radomianin
2014-12-10 22:11:00

Popieram! Pan Pożyczka to byłby najmądrzejszy wybór wiceprezydenta Semika.

 1 2 3 >