Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mecz HydroTrucku przełożony. Koronawirus w drużynie rywali

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2022-01-12 08:57:00

Z powodu wykrytych przypadków koronawirusa w drużynie z Sopotu, niedzielny mecz HydroTruck - Trefl zostaje przełożony. O nowym terminie poinformujemy jak tylko zostanie on ustalony - poinformował klub z Radomia w mediach społecznościowych.

Foto: PLK

Spotkanie miało odbyć się 16 stycznia w hali MOSiR przy ul. Narutowicza, choć radomianie grali już dwa mecze w nowej hali RCS. A to ze względu na pojedynek siatkarek Radomki dzień później i brak czasu na zmianę parkietu w hali przy ul. Struga.

Przy okazji HydroTrucku dodajmy, że do zespołu najprawdopodobniej wróci najlepszy strzelec drużyny, Amerykanin A.J. English.

autor: dm

Wasze komentarze (21)

0
2022-01-25 08:21:00

"Pan Omikron z rodziny Cowid" - ale ty jesteś głupi trolek.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

Pan Omikron z rodziny Cowid
2022-01-12 11:20:00

Jeszcze ta polityka pisu sport nam i w innych dyscyplinach uśmierci. Mejza ich w Ameryce południowej będzie leczył. Będzie draka jak mnie wirusa złapie drużyna Radomiaka. Od niedzieli biorę sie z ochotą za tych anty szczepionkowców. Bo dla Kaczyńskiego bez różnicy czy 100 tys się urodzi czy zdechnie Panie redakcyjny Koleżanko i Kolego. A że PiS już tylko z tego słynie że pipcy głupoty i o mojej Rodzinie. Biorę sie do pracy.

 1 2 >