Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zobacz, jak w Radomiu powstaje lotnisko [NAJNOWSZE ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2021-11-09 13:10:00, aktualizacja: 2021-11-09 20:07:00

Prace na lotnisku w Radomiu przebiegają zgodnie z harmonogramem. W terminalu, wieży kontroli lotów, strażnicy LSP oraz w budynkach administracyjno-biurowych trwają roboty wykończeniowe.

Pierwsze rejsy z Radomia zaplanowano wraz z letnim rozkładem lotów w 2023 roku. Zachęcamy do oglądania najświeższych zdjęć z placu budowy.

PPL podpisał ważne dla lotniska w Radomiu umowy. Coral Travel pierwszym touroperatorem [ZDJĘCIA]

autor: dm

Wasze komentarze (9)

0
2021-11-13 09:48:00

Hala miała być gotowa do 15 lipca 2018 r. a mamy 12 listopada 2021 i hala nadal nie jest gotowa nie ma niej meczy ani innych wydarzeń. Pewnie w 2022 po 4 latach opóźnienia będą pierwsze mecze i eventy tam.....

0
2021-11-11 06:17:00

PrO sty tutko (MA ŁY SAą)Jedna na forum.Piękne lotnisko.Co?Denaturacie jeden.Przejdź na borygo,to nie zamarzniesz.

Radomianin
2021-11-10 08:56:00

Super!!! I niech rośnie i się rozwija na pohybel wszystkim malkontentom.

Być w PiS to wstyd
2021-11-10 07:49:00

Pewnie , ale już niebawem będziemy wiedzieć.......jest jakiś przekręt

0
2021-11-10 06:29:00

Głupszej nazwy lotniska Warszawa-Radom nie dało się wymyślić ? To tak jakby lotnisko w Rzeszowie nazwać Szczecin-Rzeszów

Kleryk z seminarium
2021-11-09 18:29:00

Spójrz w lustro wytrzeszczu basenowy.

0
2021-11-09 16:51:00

Mówił ci ktoś, że głupi jesteś?

0
2021-11-09 16:51:00

Mówił ci ktoś, że głupi jesteś?

Być w PiS to wstyd
2021-11-09 14:15:00

Widząc jak rośnie inflacja w kraju to port wygląda mizernie tak jak PiS.