Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Kinga Bogusz [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-10-13 08:25:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom była Kinga Bogusz, przewodnicząca Rady Miejskiej w Radomiu.

autor: dm

Wasze komentarze (21)

???
2021-10-13 21:23:00

Powiedz Bogusz, co kobieta musi zrobić, żeby w ciągu paru lat zrobić taką karierę? Od bezrobotnej do przewodniczącej rady miejskiej .

???
2021-10-13 21:22:00

Powiedz Bogusz, co kobieta musi zrobić, żeby w ciągu paru lat zrobić taką karierę? Od bezrobotnej do przewodniczącej rady miejskiej .

RADOM to PIS.
2021-10-13 20:01:00

Do wola.To tęczowa POmylona RADOSŁAWa MAŁYSAą vel lucjan/na vel dziunia.Co wyzywa radomian,od qew i .weli.Pupilka Tatarka z Kielc.Właściela COZADZIEŃ DAMI i RADIO RECORD w Radomiu.Tylko media radomskie.Radom to nie jakaś kolonia kielczykowa.

RADOM to PIS.
2021-10-13 19:50:00

POlszewiki.Gorszego antyPOlskiego i antyradomskiego szamba niż WY,to nie ma.INTERPELATOR (konHad) kiedy zrobisz jakiś nowy cyrk z POpaprańcami antyradomskimi.WAS w idiotyźmie,nikt nie przebije.A Polacy mają z WAS ubaw po pachy.Niestety kosztem Radomia.

0
2021-10-13 16:04:00

Ile razy ją widzę wygląda jak siedem nieszczęść. Wygląda jakby była bita, gwałcona i molestowana !!!

RADOM to PIS.
2021-10-13 11:40:00

Polska jest jak trawa.Przejdzie po niej PObydło,ale trawa zaraz odrośnie.

Kabarety jak moherowe berety z blondynką
2021-10-13 10:54:00

Ona nic nie wie. Bo i po co. Wystarczy że konferansjerkę podczas obrad Rady prowadzi. Szkoła Morawieckiego. Scenariusze Suski pisze. Festiwalową kobitkę Radom ma.

Kabarety jak moherowe berety z blondynką
2021-10-13 10:54:00

Ona nic nie wie. Bo i po co. Wystarczy że konferansjerkę podczas obrad Rady prowadzi. Szkoła Morawieckiego. Scenariusze Suski pisze. Festiwalową kobitkę Radom ma.

Kabarety jak moherowe berety z blondynką
2021-10-13 10:54:00

Ona nic nie wie. Bo i po co. Wystarczy że konferansjerkę podczas obrad Rady prowadzi. Szkoła Morawieckiego. Scenariusze Suski pisze. Festiwalową kobitkę Radom ma.

Kabarety jak moherowe berety z blondynką
2021-10-13 10:54:00

Ona nic nie wie. Bo i po co. Wystarczy że konferansjerkę podczas obrad Rady prowadzi. Szkoła Morawieckiego. Scenariusze Suski pisze. Festiwalową kobitkę Radom ma.

Kabarety jak moherowe berety z blondynką
2021-10-13 10:54:00

Ona nic nie wie. Bo i po co. Wystarczy że konferansjerkę podczas obrad Rady prowadzi. Szkoła Morawieckiego. Scenariusze Suski pisze. Festiwalową kobitkę Radom ma.

Po buzi
2021-10-13 10:48:00

Pani powie czy Wójcik z Kotwickim dali sobie buzi . A może nawet do buzi.

wola
2021-10-13 10:15:00

co za kretyn pisze kilka razy jedno i to samo. Czlowieku puknij sie w ten pusty leb.

polonistka
2021-10-13 10:05:00

Jak brak słów to spróbuj napisać

0
2021-10-13 09:57:00

Jeżeli nawet pani mecenas się "omyliła" (pomyliła) to co przewodnicząca rady poddała pod głosowanie ??? Czy rozumiała co poddaje pod głosowanie ? Czy potrafi ona przeczytać coś ze zrozumieniem ??? Już nie mówiąc o "orłach intelektualnych" większości rady - co przegłosowali . BRAK SŁÓW !!!

Tow Wójcik
2021-10-13 09:35:00

Suski na widok członka z Platformy od razu dostaje orgazmu. Nowa pandemia. Kobieta już go nawet nie wzrusza. Czyżby panie z PiS mu bromu do napojów dosypywaly

Tow Wójcik