Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Wiesław Wędzonka [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-10-08 08:19:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Wiesław Wędzonka, radny KO.

autor: dm

Wasze komentarze (8)

RADOM to PIS.
2021-10-11 17:39:00

W Radomiu na MANIFESTacji fRYSZTAKA(PełO),było ... 50 czerwonych MANIFESTantów.Ch,hi,hi,hi.

Manuela
2021-10-08 13:28:00

A ja mam do Pana pytanie natury osobistej - jak to się stało, że Pana partnerka/kochanka dostała posadę prezesa zarządu w spółce Rewitalizacja? Była prezesem spółki, spółka upadła. Potem gdzieś się ulokowała, nie wiadomo gdzie i teraz nagle powrotem jest prezesem, tyle, że w innej spółce. Ma szerokie horyzonty skoro w różnych dziedzinach może pełnić funkcję prezesa. Istny cud, że akurat Pana Dorota dostała ciepłą posadkę.

do RADOM to PIS
2021-10-08 13:15:00

nie tylko za prezes Rewitalizacji, ale dodatkowo jeszcze za Jandułę, za Koneckiego i pana Roberta R. ale to tylko wierzchołek góry.Poczekamy kilka miesięcy.

RADOM to PIS.
2021-10-08 11:44:00

Za samą tylko ,,prezes,, REWITALIZACJI wicio PO-winien dawno siedzieć.łaPOwki w postaci POsadek.To się qwa w .ale nie mieści.Po co komu SŁUŻBY,jak zwykła POwiatowa patologia,niszczy miasto od lat i robi co chce.A PIS od lat tylko beee,beee.Zajmijcie się Radomiem bo zajmujecie się tylko kielczykowem.Głosowałem na PIS.Byle POwiatowe chłystki kręcą wami (rządem) jak chcą.Reprezentujecie swoich wyborców,więc weźcie się DO ROBOTY.

12
2021-10-08 10:25:00

Wedzonka zamilcz bo gadasz bzdury. kto cie slucha czlowieku Najwyzszy czs zniknac z polityki na ktorej sie nie znasz

Radek
2021-10-08 09:43:00

a jaką odprawę wzięła twoja Dorotka? No pochwal się ile dostała na koniec działalności lotniska?

Daniela
2021-10-08 09:41:00

ten pan to na temat wyborów prezesów i zmian prezesów nie powinien się w ogóle wypowiadać patrząc jak jego kochanica zmienia spółki i stołki w tych spółkach. Ciekawe dlaczego? Ma takie super cv? wiedzę, której nikt inny nie posiada? czy może doświadczenie, jakiego nikt do tej pory nie zebrał? Jest pan ostatnim który w tym temacie powinien zabierać głos. więc niech pan zamilknie.

vis
2021-10-08 09:38:00

Do fabryki broni sobie powołacie np super managera Witkowskiego jeśli kiedykolwiek wygracie wybory a teraz lepiej milczcie