Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Radomiak lepszy od Pogoni

dm, radomiak.pl 2021-07-16 22:00:00

W meczu kontrolnym rozegranym na stadionie Jodły w Kolonce piłkarze Radomiaka Radom pokonali 2:1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Już w 2. minucie goście, którzy są tegorocznym beniaminkiem II ligi, wyszli na prowadzenie. Naszą obronę zaskoczył Jean Franco. Później Radomiak miał kilka okazji do strzelenia gola, ale świetnie w bramce Pogoni spisywał się Artur Haluch.

Tak jak drużyna z Grodziska Mazowieckiego rozpoczęła mecz, tak nasz zespół rozpoczął drugą część gry. W 48. minucie na listę strzelców wpisał się Luís Machado, doprowadzając do wyrównania. W 76. minucie Zielonych na prowadzenie wyprowadził Karol Angielski, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do końca spotkania nie padło już więcej bramek i mecz zakończył się zwycięstwem podopiecznych trenera Dariusza Banasika.

W sobotę Radomiak zagra sparing z Motorem Lublin.

Radomiak Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1 (0:1)