Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marcin Majewski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-06-09 08:47:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Marcin Majewski, radny PiS.

autor: dm

Wasze komentarze (23)

Renata
2021-06-10 13:54:00

Kiedy podział Mazowsza ? Dlaczego trasa S 12 idzie wariantem B skoro gminy i mieszkańcy chcą wariant A od Radomia do Zwolenia ?

Monika
2021-06-10 00:09:00

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika

RADOM to PIS.
2021-06-09 22:00:00

Maks ty jesteś mało kumaty? Pod spodem,jeden i ten sam czubek z PO.Pod różnymi nickami.I to od lat.W kieleckim cozadzień i echo dnia też (lucjan/na).

RADOM to PIS.
2021-06-09 21:55:00

Maks to ,,dyskutuj,, z tą pod spodem.Najlepszego.Wyzywa radomian od lat,od qew i .weli.PO-ziom pewnie będzie ,,wysoki,,

Maks
2021-06-09 18:05:00

Nawet jednego wpisu na temat. Może redakcja zrobi jakieś cykliczne spotkania hejterów albo rozgrywki ligowe, żeby między sobą załatwiali pomiary długości. Obecna sytuacja szkodzi normalnej dyskusji

RADOM to PIS.
2021-06-09 17:16:00

Ale TA POd sPOdem POmylona (tęczowa RADOSŁAWa MAŁYSAą).Przecież ciebie lucjan/na już nikt nie czyta.PO,PO,PO i PO PełOoo.

Państwo PiS w opisie - tylko kto będzie pracował?
2021-06-09 13:28:00

Po co mam z mężem pracować jeśli Państwo daje nam pieniądze. Mamy po 500 + na 4 dzieci. Miasto nam płaci za mieszkanie. Z Caritas mamy jedzenie. Ja nie pracuję i mąż też nie więc mamy socjal na siebie a mąż ma jeszcze rentę bo ma problemy z alkoholem. Z MOPS-u też nam dają. Więc po co mam iść do pracy. Mamy prawie 7 000 zł dl siebie bo ubrania też nam dają z Alberta. Jedynie co to za wakacje sami płacimy bo dzieci z MOPS-u mają kolonię.

Tak się bawi państwo PiS
2021-06-09 13:27:00

Najwyższa Izba Kontroli wykazuje w raporcie końcowym, że organizacja niedoszłych wyborów kopertowych z maja 2020 r., odbyła się bezprawnie, a instytucje zaangażowane w te ?wybory? wielokrotnie złamały prawo. Zebrane przez kontrolerów dowody i dokumenty najbardziej obciążają premiera i szefa jego kancelarii.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-06-09 13:27:00

PiS krytykowało rządy PO-PSL za wysokie wynagrodzenia władz spółek z udziałem Skarbu Państwa. Dlatego w 2016 r. uchwaliło przepisy ograniczające wypłaty dla szefów państwowych firm. Owszem, pensje ścięto, ale prezesi, wiceprezesi, członkowie rad nadzorczych, zwłaszcza wywodzący się z PiS, jak Daniel Obajtek czy Małgorzata Sadurska, biedy nie mają. Okazuje się, że transfer z polityki do państwowego biznesu szczególnie opłacił się młodym działaczom PiS. Pensje wynoszą 5000-6000 zł brutto. Dziennie!

Układ wrocławski. "Kadrowy" Hofman, fiasko operacji CBA i wielki skok Obajtka.
2021-06-09 13:26:00

Układ wrocławski. "Kadrowy" Hofman, fiasko operacji CBA i wielki skok Obajtka. Biznesowa grupa powstała wokół byłego rzecznika PiS Adama Hofmana obsadziła państwowe spółki tak gęsto, że zajęło się nią CBA i prokuratura. Wspólne śledztwo kilku redakcji wykazało, że operację służb spalił przeciek. A "układ wrocławski" ma do dziś rozległe wpływy m.in. w Orlenie Daniela Obajtka. https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26963076,uklad-wroclawski-grupa-hofmana-operacja-cba-i-przeciek.html?disableRedirects=true&fbclid=IwAR1bp-Av3UNAqUmNo8nwztGVNemsJigHUSN-FnewUywiqUyeD9hI7RVpqew

Zegarmistrz Sławek
2021-06-09 13:06:00

Przypomnijmy, CBA zatrzymało byłego prezesa PKN Orlen z czasów rządu PO, Dariusza K. oraz mężczyznę, który w jego imieniu miał przekazywać łapówki Nowakowi. Według prokuratury Dariusz K. pieniądze płacił regularnie za posadę w Orlenie - łącznie ok. 200 tys. zł. Zatrzymano także Wojciecha T., byłego członka zarządów spółek PGE i Energa, który miał dwukrotnie wręczyć Nowakowi łapówkę. Raz za pracę w zarządzie PGE, a następnie kilkadziesiąt tysięcy w zarządzie Energi. Nowak był wówczas szefem gabinetu u premiera Donalda Tuska, a następnie ministrem transportu w rządzie PO. Każdy w Radomiu wie, że za załatwienie Rad Nadzorczych dla dwóch prezesów cała kasa z tych rad przekazywana jest załatwiaczowi zwanemu w Radomiu pod ksywką ANEKS.

Daniel Obajtek prezes ORLEN (PiS) - zegarmistrz Swiatła pururowy
2021-06-09 11:53:00

14 kwietnia czyli święto wszystkich, którzy obłowili się na pandemii. Tego dnia rok temu Janusz Cieszyński z PiS w imieniu Ministerstwa Zdrowia Łukasza Szumowskiego również z PiS podpisał umowę na dostawę 1241 respiratorów z handlarzem bronią z Lublina. W ciągu kilku godzin handlarz miał na koncie 150 mln zł, to 2 Sasiny, ale pół Obajtka.

Dojna zmiana PiS
2021-06-09 11:49:00

Kto poda przykłady nowych frazeologizmów z wyjaśnieniem? Podpowiadam: ?dogadać się jak Morawiecki z Czechami? ? kłamać i nic nie załatwić. ?wyjść jak Szumowski na maseczkach i respiratorach? ? obłowić się. ?pleść jak Suski na konferencji? ? tu nie trzeba tłumaczyć???.

1qaz
2021-06-09 11:38:00

patologia jeszcze raz patologia pisze te komentarze.To co pisza jest nieprawda. Pulnijcie sie w ten pusty leb.

Jakie to prawdziwe
2021-06-09 11:36:00

Kto poda przykłady nowych frazeologizmów z wyjaśnieniem? Podpowiadam: ?dogadać się jak Morawiecki z Czechami? ? kłamać i nic nie załatwić. ?wyjść jak Szumowski na maseczkach i respiratorach? ? obłowić się. ?pleść jak Suski na konferencji? ? tu nie trzeba tłumaczyć???.

RADOM wolny od PiS
2021-06-09 10:49:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!

Tak rządzi PiS
2021-06-09 10:48:00

Dług publiczny Polski w 2021 r. ma wynieść 64,7 proc. PKB, czyli pierwszy raz w historii przekroczy magiczną barierę 1,5 biliona złotych. Oto prawdziwy obraz finansów Polski zarządzany przez PiS. Tego nie spłacą nawet nasze wnuki.

Obalamy PiS !!!
2021-06-09 10:47:00

Zbigniew Z. ps. Zero, Mateusz M. ps. Pinokio, Antoni M. ps. Rusek, Daniel O. ps. Brudna pała, Jacek S. ps. 70 baniek ? tak będzie wyglądała ława głównych oskarżonych w procesie gangu Jarosława K. ps. Balbina.

do Ścibora pod różnymi nazwami
2021-06-09 10:45:00

Różnica w zegarkach polega na : Nowak afera zegarkowa, zegarek za 18 000 zł Obajtek człowiek -kryształ jeden zegarek za 250 000 zł drugi za 180 000 zł.

Przykład wyrzucania pieniędzy w błoto przez PiS
2021-06-09 10:45:00

W 2560 roku p.n.e. starożytni Egipcjanie zakończyli budowę piramidy Heopsa w Egipcie. Gdyby twoi przodkowie zaczęli odkładać po 500 zł dziennie i robili to przez wszystkie te lata nie wydając po drodze ani złotówki a w 2021 roku przekazali wszystkie te pieniądze tobie to nadal miałbyś mniej niż PiS prz.jebał na budowę elektrowni Ostrołęka C, która kosztowała ponad 1 000 000 000 000 zł a przez złe decyzje trzeba ją od razu wyburzyć.

 1 2 >