Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Mateusz Tyczyński [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-06-08 08:37:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Mateusz Tyczyński, wiceprezydent Radomia.

ROZMOWA - TUTAJ.

autor: dm

Wasze komentarze (12)

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-06-09 08:45:00

Posłowie radomscy i senatorowie z PiS a jest ich 8, NIC dla Radomia nie zrobili oprócz lotniska które w nazwie ma Warszawa. My im pokażemy przy następnych wyborach gdzie ich mamy, tak jak oni pokazują gdzie NAS mają.

SŁOIKI WALCawskie.
2021-06-08 19:10:00

Tęczowa WŁADYSŁAWa MAŁYSAą.Zmień weterynarza razem RUSKO-NIEMIECKIMI POdpaskami.P.S.Teleexpres extra.W kielczykowe postawiono dwa posągi.

4 LIPCA 1946.POgrom KIELECKI ŻYDÓW i DZIECI.
2021-06-08 19:09:00

Tęczowa WŁADYSŁAWa MAŁYSAą.Zmień weterynarza razem RUSKO-NIEMIECKIMI POdpaskami.P.S.Teleexpres extra.W kielczykowe postawiono dwa posągi.

Renata
2021-06-08 19:00:00

Kiedy podział Mazowsza ? Dlaczego trasa S 12 idzie wariantem B skoro gminy i mieszkańcy chcą wariant A od Radomia do Zwolenia ?

1910
2021-06-08 18:44:00

On jest żałosny jak jego wykształcenie.

czerwony garniturek w serduszka
2021-06-08 15:33:00

Małysa może napisz gdzie zatrudniona jest jego dziunia. Podpowiem. W Muzeum Okręgowym u swojego kolegi z PO Ruszczyka.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-06-08 10:36:00

NOWY Ł=AD2 Gdzie Ł- to łapczywość władzy (PiS), A ? to arogancja PiS, D ? to debilizm wyborców.

Dojna zmiana w liczbach w kancelarii premiera
2021-06-08 10:21:00

Przeciętne zatrudnienie w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w latach: 2015-2019 (za rządów PiS) ? zwiększyło się ? z 555 osób do 699 osób (wzrost o 144 osoby, czyli o 26%) 2011-2015 (za rządów PO-PSL) ? spadło ? z 559 osób do 555 osób (spadek o 4 osoby, czyli o niecały 1%) Przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto na 1 pełnozatrudnionego w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w latach: 2015-2019 (za rządów PiS) ? zwiększyło się ? z 8 018 zł do 10 065 zł (wzrost o 2 047 zł, czyli o 26%) 2011-2015 (za rządów PO-PSL) ? zwiększyło się ? z 7 607 zł do 8 018 zł (wzrost o 411 zł, czyli o 5%)

Tak PiS zadłużył szpitale
2021-06-08 10:07:00

Wartość zobowiązań ogółem samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej wynosiła: IV kw. 2010 ? 9 963,1mln zł IV kw. 2015 ? 10 812,6 mln zł IV kw. 2020 ? 15 665,8 mln zł Między IV kwartałem 2010 a 2015 r. zadłużenie wzrosło o prawie 0,85 mld zł, a między IV kwartałem 2015 a 2020 r. zadłużenie wzrosło ponad o 4,85 mld zł.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-06-08 09:56:00

Brawa dla pielęgniarek Wojewoda mazowiecki Radziwiłł z PiS wygwizdany przez protestujące pielęgniarki. Skandowano hasło "kłamca". Dziewczyny, jesteśmy z Wami !!!!

TO JEST KOLEJNY SKANDAL DOJNEJ ZMIANY !!!!
2021-06-08 09:55:00

Dramatyczny list marynarzy ostatniego polskiego okrętu podwodnego ORP Orzeł: ?Nie chcemy umierać za nieudolność i kaprysy zwierzchników?. ORP Orzeł jest w opłakanym stanie, a każdy rejs może skończyć się jego zatonięciem, a tym samym ich śmiercią. To że okręt wciąż pływa to cud - kilka lat temu powinien zostać wycofany. "Przesyłamy ten apel bez wiedzy naszego dowódcy oraz naszych zwierzchników, gdyż to ich działania połączone z absolutną nieudolnością obecnej ekipy rządzącej doprowadziły do sytuacji, w której nasze życie jest zagrożone". Co na list odpowie wiceminister Skurkiewicz oraz członek rady nadzorczej portu wojennego Gdynia radny Wójcik? I kolejne pytanie do Skurkiewicza jak to jest, że w trakcie szkolenia lotniczego na poligonie w Nadarzycach piloci wykonujący zadania w powietrzu na Migach 29, jeden strzela do drugiego. Czyżby zawiódł nadzór cywilny nad wojskiem bo to są kolejne incydenty związane z Migami. Przypomnijmy, że były na szczęście premier z Żoliborza zakazał szkolenia na Tu 154 w Moskwie, pewnie stąd też Smoleńsk, a także zabronił kupowania części zamiennych do Migów.

www
2021-06-08 09:51:00

Ooo!!! Lenin wrócił z Poronina! Tak swoją drogą to Witkowski nieźle płaci swojemu zastępcy i jego partnerce skoro co tydzień wyjeżdżają w góry...przynajmniej takie wrażenie można wyciągnąć śledząc FB