Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rusza dodatkowa sprzedaż biletów na mecz Radomiaka z Koroną. Tylko dla zaszczepionych

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2021-06-07 17:40:00

W związku z najnowszą decyzją rządu, wciąż na stadiony można wpuścić kibiców do 25% pojemności trybun, ale do tej liczby można dodać osoby zaszczepione przeciwko COVID-19. Dzięki temu na mecz Radomiaka z Koroną Kielce - w niedzielę, 13 czerwca o 12:40, można sprzedawać dodatkowe bilety, lecz tylko osobom, które udokumentują fakt zaszczepienia - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Radomiakowi do upragnionego awansu do Ekstraklasy brakuje już tylko jednego punktu

Sprzedaż rusza we wtorek, 8 czerwca o godz. 13 na wyspie Radomiaka w Galerii Słonecznej. Przy zakupie biletu należy podać nr PESEL i przedstawić dokument potwierdzający zaszczepienie przeciw COVID-19 – wydruk „Certyfikatu szczepienia” lub jego wersję mobilną w aplikacji telefonicznej (chodzi o dwie dawki szczepionki lub jednodawkową J&J). Cena biletu wynosi 40 zł.

Klub ma też prośbę do posiadaczy biletów na mecz z Koroną, kupionych w ramach pakietu na trzy mecze. Jeśli wśród Was są osoby posiadające „Certyfikat szczepienia”, prosimy o zgłoszenie tego faktu na skrzynkę pocztową klubu: biuro@radomiak.pl. Pozwoli to stworzyć pulę biletów dla kibiców niezaszczepionych. Jeśli taka pula powstanie, ogłosimy osobną sprzedaż dla tych osób - czytamy w komunikacie.

autor: dm, radomiak.pl

Wasze komentarze (12)

BYLO
2021-06-18 09:33:00

4009 kibiców było na meczu Radomiaka Radom z Korona Kielce !!!!

RADOMIAK I RADOM DZIĘKUJE PANU SUSKIEMU I CAŁEMU PIS.
2021-06-08 19:16:00

Radomiak dziękuję panu Suskiemu i PIS.

0
2021-06-08 10:23:00

Podziękujmy Witkowskiemu za stadion

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-06-08 07:09:00

#Pycha PiS Kroczy Przed Upadkiem Fabryka miała produkować 29 milionów maseczek. Chwalił się nią prezydent Andrzej Duda, chwaliła się minister Jadwiga Emilewicz. Ale okazuje się, że ta fabryka w ogóle nie istnieje, nikogo nie zatrudnia i nic nie produkuje. W 2017 r. Brudziński założył się z politykami opozycji, że ubrani w turecki sweter przeproszą stoczniowców, jeżeli prom spłynie ze stoczni w Szczecinie. Miało do tego dojść do końca ubiegłego roku. A stępka rdzewieje przypominając o kłamstwach PiS... "Rządzicie szósty rok, macie prokuraturę, służby, pieniądze - i co? Ani stoczni, ani żadnego promu. Jesteście nieudolni i oszukaliście ludzi. To wy się wstydźcie tych kłamstw." I na dodatek po 6 latach rządów PiSu jeden z liderów Brudziński tej partii nazywa naród Polski hołotą. Miesza ludzi z błotem. Jak długo jeszcze Polacy będą mieli bielmo na oczach?

123
2021-06-07 22:58:00

Co tam jakis rcs do, lekko liczac, 1,5 mld wtopy w Ostrołęce! Brawo *** (oczywiscie *****)

0
2021-06-07 22:26:00

Ludzie popierajcie PO a będziecie mieli inwestycje jakie macie w tym RCS. No ale będziecie szczęśliwie, że nie ma PISu, stadionu i jest degrengolada miasta. A wy na portalach Radomiaka reklamujcie lewaka Wydrę pod płaszczykiem wiernego kibica klubu. Wydra to zwolennik lewicy i Witkowskiego.

0
2021-06-07 21:56:00

A ten Witkowski bezczelnie jedzie do Gdyni na mecz za pieniądze podatnikow i robi sobie po nim zdjecia z drużyną.

123
2021-06-07 20:00:00

Czy bedzie mozna na trybunach ***** ***? Btw: awansem, gratulacje za awans do ekstraklasy! Brawo!

RKS
2021-06-07 19:52:00

Komentarz zablokowany.

PiS i dla sympatyków PiSu totalny zakaz stadionowy i do hal
2021-06-07 19:27:00

I bardzo dobrze. Pisióry i kibole narodowcy bez paszportów.

PiS i dla sympatyków PiSu totalny zakaz stadionowy i do hal
2021-06-07 19:27:00

I bardzo dobrze. Pisióry i kibole narodowcy bez paszportów.

Bercik
2021-06-07 18:29:00

Dlaczego ludzie związani z PO wchodzą za free? Czy MOSiR rozliczył się z darmowych biletów dlatego rozdaje je tylko ludziom związanym z PO?