Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jaka szkoła po pandemii? Badanie w radomskich placówkach oświatowych

Radom on-line / 2021-06-07 13:31:00, aktualizacja: 2021-06-07 16:00:00

Jak pandemia wpłynęła na uczniów i ich rodziców? Jak zmieniła pracę nauczycieli? Odpowiedzi na te pytania ma dać badanie, które w najbliższych dniach zostanie przeprowadzone we wszystkich radomskich szkołach. Ankiety przygotowali pracownicy naukowi Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego.

Foto: UM Radom

- Wyniki ankiet zostaną opracowane w czasie wakacji. Na ich podstawie będą przygotowane konkretne rekomendacje, które we wrześniu trafią do radomskich poradni psychologiczno-pedagogicznych. Zostaną one wykorzystane w pracy z uczniami, którzy czas pandemii znieśli źle i po długim okresie nauki zdalnej mają problem z zaadaptowaniem się w warunkach szkolnych - mówi wiceprezydent Katarzyna Kalinowska.

Badaniem będą objęci uczniowie klas od piątej klasy szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych, a także nauczyciele i dyrektorzy placówek. - Mam nadzieję, że badania, które będziemy realizować przyczynią się do lepszej organizacji. Jesteśmy nastawieni na pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla wszystkich grup. Mamy świadomość, że problemów będzie dużo i będziemy z tego wychodzić latami - mówi prorektor ds. dydaktycznych i studenckich UTH, prof. Elżbieta Sałata.

autor: dm, UM Radom

Wasze komentarze (8)

0
2021-06-10 09:55:00

Ludzie popierajcie PO a będziecie mieli inwestycje jakie macie w tym RCS. No ale będziecie szczęśliwie, że nie ma PISu, stadionu i jest degrengolada miasta.

Monika
2021-06-10 00:11:00

Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje prywatne zdjęcia : http://panieonline.pl/monika

rzeczywistość
2021-06-09 12:10:00

Ostatnie dzisiejsze sondaże. PIS miażdży niepolska koalicję

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-06-08 07:24:00

Brawa dla pielęgniarek, Wojewoda mazowiecki wygwizdany przez protestujące pielęgniarki. Skandowano hasło "kłamca". Dziewczyny, jesteśmy z Wami ?

TO JEST KOLEJNY SKANDAL DOJNEJ ZMIANY !!!!
2021-06-08 07:23:00

Komentarz zablokowany.

0
2021-06-07 19:17:00

Mendo lewacka przeczytaj jeszcze raz ten pierwszy wpis

do 0 prawdziwego Ścibora
2021-06-07 17:44:00

Czy Wójcik już naprawił auto służbowe za swoje po rozjechaniu rowerzysty.

0
2021-06-07 17:30:00

W najjasniejszej pruski dziedzic czaskoski sciska sie z zona ruskiego agenta udającą opozycjonistkę