Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wręczenie certyfikatów ukończenia pilotażowego programu MON [ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2021-05-27 13:59:00, aktualizacja: 2021-05-27 20:01:00

Na terenie 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów ukończenia III edycji programu pilotażowego Ministerstwa Obrony Narodowej przez uczniów szkół im. 72. Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

W apelu wzięli udział m.in. przedstawiciele Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Wojsk Obrony Terytorialnej, 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego czy samorządu terytorialnego.

- Jest to dla mnie wielki zaszczyt, że znajduje się w tym miejscu, w takiej wspaniałej oprawie i w tak pięknie przygotowanej uroczystości dla uczniów szkół im. 72. Pułku Piechoty. Jesteśmy szkołami, które wyjątkowo realizują działania patriotyczne, działania proobronne, wspierające uczniów kształtujących ich postawę, stąd też jest dla mnie, powtarzam, ogromnym zaszczytem, że mogę dziś się tu znaleźć i podziękować wszystkim, którzy tu się zgromadzili - mówiła dyrektor szkół im. 72. Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Katarzyna Kołodziejska.

Zachęcamy do oglądania zdjęć.

autor: dm

Wasze komentarze (33)

RADOM NIE CCE JUŻ PiSu
2021-05-30 12:07:00

Typowy PiSowiec, niedziela kościółek, poniedziałek hajlowanie, wtorek oddawanie hołdu Leninowi, od środy do soboty rozważania komu by tu: zaj..bać, przy..dolić, okraść i jaki wałek zrobić. Wszystko dla Polski oczywiście, w imię narodu i żeby rodzina była na swoim.

4 LIPCA 1946 POgrom KIELECKI Żydów i dzieci.
2021-05-30 12:05:00

RADOM to PIS:RADOM JEST z was DUMNY.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-05-28 14:30:00

I ruszył Pinokio na objazd kraju. By wmówić ciemnocie, że żyje w raju. NowyŁad/StaryWał. Pamiętajcie kryminał ten sam.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-05-28 12:08:00

"Szuru szuru gwizdu gwizdu" Polskapresse poszła w PiSdu.

do Ścibora pod różnymi nazwami
2021-05-28 12:08:00

Typowy PiSowiec, niedziela kościółek, poniedziałek hajlowanie, wtorek oddawanie hołdu Leninowi, od środy do soboty rozważania komu by tu: zaj..bać, przy..dolić, okraść i jaki wałek zrobić. Wszystko dla Polski oczywiście, w imię narodu i żeby rodzina była na swoim.

TO JEST KOLEJNY SKANDAL DOJNEJ ZMIANY !!!!
2021-05-28 11:31:00

Dramatyczny list marynarzy ostatniego polskiego okrętu podwodnego ORP Orzeł: ?Nie chcemy umierać za nieudolność i kaprysy zwierzchników?. ORP Orzeł jest w opłakanym stanie, a każdy rejs może skończyć się jego zatonięciem, a tym samym ich śmiercią. To że okręt wciąż pływa to cud - kilka lat temu powinien zostać wycofany. "Przesyłamy ten apel bez wiedzy naszego dowódcy oraz naszych zwierzchników, gdyż to ich działania połączone z absolutną nieudolnością obecnej ekipy rządzącej doprowadziły do sytuacji, w której nasze życie jest zagrożone". Mam pytanie co na list odpowie poseł Skurkiewicz członek rady nadzorczej portu wojennego Gdynia radny Wójcik?

4 LIPCA 1946 POgrom kielecki Żydów i dzieci.
2021-05-28 11:17:00

Co ci mordercy zrobili dla Polski,że IM PIS wchodzi tak w .UPE?

RADOM to PIS.
2021-05-28 11:13:00

RADOM JEST z was DUMNY.

4 LIPCA 1946 POgrom kielecki Żydów i dzieci.
2021-05-28 11:10:00

25 CZERWIEC 1976 RADOM.Walka ROBOTNIKÓW o wolną Polskę.Którzy później byli katowani i mordowani.Na czele z księdzem KOTLARZEM.I co do dzisiaj mamy w telewizji?kielczykowo tu,kielcykowo tam.kielczykowo kasa,kielczykowo kasa.To już się robi niesmaczne.P.S.A RADOM GNĘBIONY (CELOWO) przez POlszewików od 1976 do 2015.Węc się kuŹwa w PIS,w końcu ogarnijcie.RADOM to PIS.

4 LIPCA 1946 POgrom kielecki Żydów i dzieci.
2021-05-28 11:09:00

25 CZERWIEC 1976 RADOM.Walka ROBOTNIKÓW o wolną Polskę.Którzy później byli katowani i mordowani.Na czele z księdzem KOTLARZEM.I co do dzisiaj mamy w telewizji?kielczykowo tu,kielcykowo tam.kielczykowo kasa,kielczykowo kasa.To już się robi niesmaczne.P.S.A RADOM GNĘBIONY (CELOWO) przez POlszewików od 1976 do 2015.Węc się kuŹwa w PIS,w końcu ogarnijcie.RADOM to PIS.

4 LIPCA 1946 POgrom kielecki Żydów i dzieci.
2021-05-28 11:09:00

25 CZERWIEC 1976 RADOM.Walka ROBOTNIKÓW o wolną Polskę.Którzy później byli katowani i mordowani.Na czele z księdzem KOTLARZEM.I co do dzisiaj mamy w telewizji?kielczykowo tu,kielcykowo tam.kielczykowo kasa,kielczykowo kasa.To już się robi niesmaczne.P.S.A RADOM GNĘBIONY (CELOWO) przez POlszewików od 1976 do 2015.Węc się kuŹwa w PIS,w końcu ogarnijcie.RADOM to PIS.

4 LIPCA 1946 POgrom kielecki Żydów i dzieci.
2021-05-28 11:08:00

25 CZERWIEC 1976 RADOM.Walka ROBOTNIKÓW o wolną Polskę.Którzy później byli katowani i mordowani.Na czele z księdzem KOTLARZEM.I co do dzisiaj mamy w telewizji?kielczykowo tu,kielcykowo tam.kielczykowo kasa,kielczykowo kasa.To już się robi niesmaczne.P.S.A RADOM GNĘBIONY (CELOWO) przez POlszewików od 1976 do 2015.Węc się kuŹwa w PIS,w końcu ogarnijcie.RADOM to PIS.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

kpt SOWA
2021-05-28 06:14:00

Suski ze Skurkiewiczem egzaminy oblali i są bez certyfikatu nadal.

 1 2 >