Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Zobacz, jak w Radomiu powstaje lotnisko [ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2021-05-13 15:01:00, aktualizacja: 2021-05-13 16:17:00

Prezentujemy najnowsze zdjęcia, obrazujące postęp prac na placu budowy radomskiego lotniska.

Fotki wykonane zostały dronem pod koniec kwietnia przez PPL. Zachęcamy do oglądania:

autor: dm

Wasze komentarze (33)

Henry
2021-05-28 16:12:00

Będzie wbrew siłom PO.

Henry
2021-05-28 16:11:00

Będzie wbrew siłom PO.

Agur
2021-05-22 09:19:00

Powiem tak lotnisko będzie oddane w niedługim czasie to są sprawy polityczne na to idzie kasa i to będzie najlepsze lotnisko w regionie będzie latał wiziir air i inne a bedo latać bo rząd im da niskie koszty startu a reszta może cmoknnac jego moscia w pinokia

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-05-18 10:08:00

Jedyną rzeczą dla Radomia to lotnisko które w nazwie ma: Warszawa - Radom........ Dziwne to, ale Pisiorki wiedza dlaczego Port lotniczy w Radomiu posiada nazwę Warszawa, inteligentni się domyślą a wyborcy PiS to nie obchodzi, konto co miesiąc się zgadza, a sądy, trybunał i inne kwestie mnie nie obchodzą to są suwereni tzw. 500+.

0
2021-05-17 09:50:00

Dzięki Frysztakowi, Wilk, Witkowskiemu, Budce czy Trzaskowskiemu PIS jeszcze długo będzie rządził

recenzent
2021-05-16 19:20:00

Małysa pracownik medialny Tatarka cozadzien.pl Radio Rekord TV Dami. To zakamuflowany radomski sok z buraka któremu tatarek pozwala na harce i ubliżanie na swoich medialnych profilach. W ogóle nie reaguje na ciągle te same powtarzające się adresy IP.

debil w czerwonym garniturku
2021-05-16 19:17:00

Szaniawski zatkało cię?

RADOM to PIS.
2021-05-16 10:27:00

Komentarz zablokowany.

RADOM wolny od PiS
2021-05-16 10:10:00

Jedyną rzeczą dla Radomia to lotnisko które w nazwie ma: Warszawa - Radom........ Dziwne to, ale Pisiorki wiedza dlaczego Port lotniczy w Radomiu posiada nazwę Warszawa, inteligentni się domyślą a wyborcy PiS to nie obchodzi, konto co miesiąc się zgadza, a sądy, trybunał i inne kwestie mnie nie obchodzą to są suwereni tzw. 500+.

Lucjan.
2021-05-16 10:08:00

Tęczowa RADOSŁWa MAŁYSAą.Ciebie to matka wyskrobała,tylko w połowie.P.S.J×××Ć PO.

Lucjan.
2021-05-16 10:07:00

Tęczowa RADOSŁWa MAŁYSAą.Ciebie to matka wyskrobała,tylko w połowie.P.S.J×××Ć PO.

Wkrótce
2021-05-16 07:12:00

Z kolan powstaje i na kolana zostanie ponownie rzucone. Pisowska megalomania. Centralny port pielgrzymkowy . Dokąd będą latać dowiemy się jak Rydzyk przejmie lotnisko

Wkrótce
2021-05-16 07:12:00

Z kolan powstaje i na kolana zostanie ponownie rzucone. Pisowska megalomania. Centralny port pielgrzymkowy . Dokąd będą latać dowiemy się jak Rydzyk przejmie lotnisko

PiS to ma łeb jak żydowski sklep i wystawowe targów targowisko
2021-05-16 06:38:00

Ostatecznie to wojsko z powrotem za symboliczną złotówkę przejmie swoje lotnisko. Hala taka jest duża że targi zbrojeniowe i wystawowe kielecką konkurencję wykończą. Suski ze Skurkiewiczem ma łeb jak ruski hełm i dobrze kombinują na pohybel Kielcom c h u j o m

PiS to ma łeb jak żydowski sklep i wystawowe targów targowisko
2021-05-16 06:38:00

Ostatecznie to wojsko z powrotem za symboliczną złotówkę przejmie swoje lotnisko. Hala taka jest duża że targi zbrojeniowe i wystawowe kielecką konkurencję wykończą. Suski ze Skurkiewiczem ma łeb jak ruski hełm i dobrze kombinują na pohybel Kielcom c h u j o m

PiS to ma łeb jak żydowski sklep i wystawowe targów targowisko
2021-05-16 06:38:00

Ostatecznie to wojsko z powrotem za symboliczną złotówkę przejmie swoje lotnisko. Hala taka jest duża że targi zbrojeniowe i wystawowe kielecką konkurencję wykończą. Suski ze Skurkiewiczem ma łeb jak ruski hełm i dobrze kombinują na pohybel Kielcom c h u j o m

Nigdy więcej PiS !!!
2021-05-15 21:07:00

Jedyną rzeczą dla Radomia to lotnisko które w nazwie ma: Warszawa - Radom........ Dziwne to, ale Pisiorki wiedza dlaczego Port lotniczy w Radomiu posiada nazwę Warszawa, inteligentni się domyślą a wyborcy PiS to nie obchodzi, konto co miesiąc się zgadza, a sądy, trybunał i inne kwestie mnie nie obchodzą to są suwereni tzw. 500+.

Radomianin
2021-05-15 19:12:00

PIS coś dla miasta robił a PO z Witkowskim, Frysztakiem i Wilk Michalską WIELKIE NIC

solistka