Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomiak wygrywa ze Stomilem

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2021-05-02 19:10:00, aktualizacja: 2021-05-02 21:01:00

W meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi piłkarze Radomiaka Radom wygrali 1:0 ze Stomilem Olsztyn. Bramkę dla Zielonych zdobył Meik Karwot z rzutu karnego. Dla podopiecznych trenera Dariusza Banasika to czternaste zwycięstwo w obecnych rozgrywkach.

Radomiak Radom - Stomil Olsztyn 1:0 (1:0)
Meik Karwot 20 (k)

Radomiak: 12. Mateusz Kochalski - 3. Artur Bogusz, 29. Raphael Rossi, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 7. Miłosz Kozak (70, 77. Patryk Mikita), 11. Michał Kaput, 55. Meik Karwot, 23. Filipe Nascimento (70, 10. Mateusz Radecki), 25. Damian Gąska (84, 88. Amâncio Fortes) - 19. Karol Angielski (14, 97. Dominik Sokół).

Stomil: 31. Michał Leszczyński - 18. Janusz Bucholc, 27. Damian Byrtek, 23. Jurich Carolina, 6. Jonatan Straus - 30. Damian Sierant (63, 7. Adrian Szczutowski), 20. Mateusz Skrzypczak, 51. Krystian Ogrodowski (63, 12. Wojciech Łuczak), 16. Koki Hinokio - 97. Jakub Mysiorski (88, 15. Jakub Tecław), 24. Sam van Huffel.

Żółte kartki: Byrtek, Skrzypczak.
Czerwona kartka: Damian Byrtek (77. minuta, Stomil, za drugą żółtą).

Sędziował: Tomasz Marciniak (Płock).

W 42. minucie Meik Karwot (Radomiak) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w słupek).


Tabela - tutaj.

W następnej kolejce radomianie zagrają na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec. Spotkanie rozegrane zostanie w piątek (7 maja) o godz. 17:40.

Zapis tekstowej relacji na żywo - TUTAJ.

autor: dm, radomiak.pl

Wasze komentarze (8)

do old man
2021-05-03 18:20:00

Jesli nie bedzie stadionu to co z ta inwestycje? Kto odpowie za wdanie tych 200 mln na ten stadion/hale? Gdzie jest prokuratura CBA policja i inne sluzby? Dlaczego nie protestuja mieszkancy ani kibice Radomiaka?Inwestycja ma 3 lata opóźnienia?

old man
2021-05-03 12:17:00

Radom wybrał super prezydenta i za jego kandencji żadnego stadionu nie będzie. Cała ta zgraja z PO jest klakow warta

plotki
2021-05-03 11:31:00

Podobno chodzi plotka po Radomiu ze na jesień 2021 ma być robiona podgrzewana murawa na stadionie Narutowicza. Po oswietleniu to kolejna nietrafiona i bezsensowna inwestycja na stadionie Broni Radomiu.Zamiast skupic sie na budowie stadionu Radomiaka sa zupełnie nietrafione inwestycje na stadionie na narutowicza.

kluczowe pytania
2021-05-03 10:17:00

A co ze stadionem Radomiaka? Obecnie obiekt w pierwszym etapie który miał być gotowy do 15 wrzesnia 2018 r. ma juz 3 lata opóźnienia. Co z tą inwestycją miejskiej spółki MOSIR? Kiedy Radomiak wróci grać na struga?

Marian
2021-05-03 09:33:00

Nie pisz po pijaku.

RADOM to PIS.
2021-05-03 07:58:00

wiciu i fryciu.Twierdziliście źe haLka będzie oddana do końca kwietnia 2021.A MILIONY radomian nadal wyPOrowują.P.S.rcs za około 100 MILIONÓW $$$ którego .... NIE MA.A miało kosztować miasto 78 milionów ..... złotych.

Stach Balach
2021-05-02 22:11:00

To nie ten mecz na zdjęciu! Kaszana!

Kazik
2021-05-02 21:59:00

Słaby mecz Radomiaka z najsłabszym zespołem jaki dotarł do Radomia. A kaput to po głowie powinien dostać za zlekceważenie karnego