Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Anna Kwiecień [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-30 08:50:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom była Anna Kwiecień, poseł PiS.

ROZMOWA - TUTAJ.

autor: dm

Wasze komentarze (14)

RADOM to PIS.
2021-05-01 19:57:00

POpaprańce.Pokażcie jedną rzecz w Radomiu,którą zrobiliście a nie s P ie..O liliście (UKRADLIŚCIE).

Sygnalista dojnej zmiany - Ścibor
2021-05-01 09:21:00

Ta kobieta nie ma nic do powiedzenia a co zrobiła dla Radomia - NIC czyli ZERO. I nie żartuj bo żartował to sobie lekarz, kiedy powiedział twojej matce, że dziecko urodzi się zdrowe.

Do ścibora pod różnymi nickami
2021-05-01 09:20:00

Tą kulturę wyniosłeś po sorbonie Toruńskiej u Rydzyka, dobroć chrześcijańska i miłość do bliźniego, a także co tygodniowe uczęszczanie do kościoła. Brawo prawdziwy zażarty chrześcijanie.

OBALAMY PO !!!!!!!! I STRUZIKA!!!
2021-04-30 21:06:00

Tęczowej PrOstytucji mówimy NIE.

OBALAMY PO !!!!!!!! I STRUZIKA!!!
2021-04-30 21:05:00

Tęczowej PrOstytucji mówimy NIE.

Nigdy więcej PiS !!!
2021-04-30 18:42:00

Komentarz zablokowany.

Do ścibora brudnej pały pod różnymi nickami
2021-04-30 18:41:00

PiS tonie a wy razem z nim........

2050
2021-04-30 15:58:00

PiS to nie jest ***** to je bitwa już o ich przetrwanie

2050
2021-04-30 15:58:00

PiS to nie jest ***** to je bitwa już o ich przetrwanie

2050
2021-04-30 15:58:00

PiS to nie jest ***** to je bitwa już o ich przetrwanie

Do Program PiS w skrocie
2021-04-30 14:58:00

Chyba jednak tak dobrze z tymi finansami nie jest jak piszesz, bo nie wykupujesz leków od psychiatry.

do wsx - Ścibora
2021-04-30 11:38:00

Ta kobieta nie ma nic do powiedzenia a co zrobiła dla Radomia - NIC czyli ZERO. I nie żartuj bo żartował to sobie lekarz, kiedy powiedział twojej matce, że dziecko urodzi się zdrowe.

wsx
2021-04-30 11:28:00

bardzo dobry wywiad.

0
2021-04-30 10:55:00

Zawsze z ogromnym zainteresowaniem oglądam i słucham wypowiedzi posłanki (posła) Anny Kwiecień. I nie ma, nie było i chyba nie będzie lepszego kabaretu który bym nazwał "Nie wiele wiem, ale wypowiem się na każdy temat"