Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Skurkiewicz przewodniczącym rady programowej TVP

Radom on-line / 2021-04-29 10:00:00

W nowej kadencji rady programowej Telewizji Polskiej jej przewodniczącym został Wojciech Skurkiewicz, radomski senator PiS i wiceszef Ministerstwa Obrony Narodowej, a wiceprzewodniczącymi - Artur Andrysiak (PSL) i Waldemar Andzel (PiS) - informują wirtualnemedia.pl.

Jak czytamy, na Skurkiewicza zagłosowało 11 członków rady programowej TVP. Cztery osoby głosowały na Krzysztofa Lufta. "Kadencja przewodniczącego i wiceprzewodniczących trwa rok" - podaje serwis.

Wyjaśnia jednocześnie, że rada programowa zajmuje się opiniowaniem i doradzaniem w kwestiach ramówek oraz programowych. "Jej uchwały nie są wiążące dla zarządu i rady nadzorczej, stanowią jedynie charakter opinii. W skład rady wchodzi 15 osób, 10 wybierały ugrupowania parlamentarne, a 5 - Rada Mediów Narodowych" - pisze.

W skład rady programowej Telewizji Polskiej wchodzą: Waldemar Andzel, Krzysztof Mróz, Wojciech Skurkiewicz, Anna Sobecka, Mirosława Stachowiak-Różecka, Janusz Daszczyński, Krzysztof Luft, Iwona Śledzińska-Katarasińska, Joanna Scheuring-Wielgus, Artur Andrysiak, Albert Stawiszyński, Wanda Nadobnik, Wojciech Korkuć, Norbert Klimiuk, Michał Drożdż.

autor: dm, businessinsider.com.pl

Wasze komentarze (28)

RADOM wolny od PiS
2021-05-01 09:56:00

Komentarz zablokowany.

RADOM wolny od PiS
2021-05-01 09:55:00

Komentarz zablokowany.

Nigdy więcej PiS !!!
2021-05-01 09:55:00

Komentarz zablokowany.

Nigdy więcej PiS !!!
2021-04-30 18:43:00

Komentarz zablokowany.

Tak się żyje za pieniądze podatników w PiS
2021-04-30 18:43:00

ponad 1 000 000 zł dla rady programowej TVPiS, etat w MON za bardzo dobrą pensję plus dieta senatorska. A dla pełnomocnika szpitala już zabrakło pieniędzy, tak się żyje za NASZE PODATKI w PiS.

RADOSŁAWa MA ŁYSAą.
2021-04-30 17:20:00

Komentarz zablokowany.

RADOSŁAWa MA ŁYSAą.
2021-04-30 17:19:00

Komentarz zablokowany.

do LGBT - Ścibora
2021-04-30 13:54:00

I nie żartuj bo żartował to sobie lekarz, kiedy powiedział twojej matce, że dziecko urodzi się zdrowe.

LGBT
2021-04-30 12:48:00

Ten kretyn poniżej to tak sam czy na zlecenie redakcji?

0
2021-04-30 07:39:00

Komentarz zablokowany.

0
2021-04-30 07:39:00

Komentarz zablokowany.

0
2021-04-30 07:39:00

Komentarz zablokowany.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-04-30 07:32:00

Najwyższa Izba Kontroli wykazuje w raporcie końcowym, że organizacja niedoszłych wyborów kopertowych z maja 2020 r., odbyła się bezprawnie, a instytucje zaangażowane w te ?wybory? wielokrotnie złamały prawo. Zebrane przez kontrolerów dowody i dokumenty najbardziej obciążają premiera i szefa jego kancelarii.

dobrze poinformowany
2021-04-30 07:15:00

ponad 1 000 0000 zł dla rady programowej TVPiS, etat w MON za bardzo dobrą pensję plus dieta senatorska. A dla pełnomocnika szpitala już zabrakło pieniędzy, tak się żyje za NASZE PODATKI w PiS.

Celt
2021-04-29 20:56:00

Moze napiszecie ile za tą funkcję zarabia Pan Skurkiewicz... Przecież za free tam nie siedzi...

OBALAMY PiS !!!!
2021-04-29 20:49:00

Komentarz zablokowany.

Nigdy więcej PiS !!!
2021-04-29 20:47:00

Komentarz zablokowany.

0
2021-04-29 18:48:00

Unia wprowadziła paszporty szczepionkowe. Ludzie bez szczepienia będą mieli ograniczone prawa np podróżowania czy przebywania w lokalach publicznych

pixel