Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Ilona Jaroszek dyrektorem Muzeum Wsi Radomskiej przez kolejne 7 lat

Kultura, Rozrywka, Historia / 2021-04-23 09:44:00, aktualizacja: 2021-04-23 15:57:00

Dyrektor Ilona Jaroszek będzie zarządzała Muzeum Wsi Radomskiej przez kolejne 7 lat. To placówka podległa samorządowi Mazowsza, który podjął decyzję o powołaniu szefowej skansenu na następną kadencję - poinformowało Radio Radom.

Muzeum Wsi Radomskiej bez zmian kadrowych - zarząd województwa mazowieckiego powołał na kolejną kadencję dotychczasową dyrektor Ilonę Jaroszek. Szefowa radomskiego skansenu będzie zarządzała placówką przez kolejne siedem lat - mówi w rozmowie z Radiem Radom Marta Milewska, rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Zarząd Mazowsza powołał na kolejną kadencję dyrektor Jaroszek, bo zdaniem samorządu zarządza skansenem z sukcesami - dodaje Milewska. Kandydaturę dotychczasowej szefowej Muzeum Wsi Radomskiej pozytywnie zaopiniowali pracownicy placówki należący do związku zawodowego oraz członkowie stowarzyszeń zawodowych i twórczych.

Muzeum Wsi Radomskiej powstało w 1977 roku. Na obszarze 32 ha gromadzi ponad 60 obiektów architektury ludowej, głównie drewnianej.

autor: dm, radioradom.pl

Wasze komentarze (35)

0
2021-05-12 08:41:00

Hello. My name is Natalia. I am an expert in posting articles and texts on various websites. Would you be interested in a mutual cooperation? In fact, I have to propose you something but before starting working answer please this questionnaire in the link below: https://forms.gle/58NDRfrHg3RMdRcW7 It takes no more than 3 minutes but will clarify all the details of the project and accelerate each stage of your future partnership. Thank you in advance for your time and I?m looking forward to a fruitful collaboration. If you require any further information about the questionnaire or anything else, feel free to contact me letpartner@hellopartners.ru . Best regards!

Proszę
2021-05-06 21:58:00

No no jak ma się plecy w ZSL to nie mogło być inaczej

Ona i on
2021-04-29 19:12:00

Jak się ma Struzika za sojusznika to i mozna zarzadzc tak aby bylo co do prasy i tv powiedziec. Wchodzi Struzikowi po palcu to i ją trzyma. Ci co tego nie robią już dawno ze stołków pozwalniał. A co do drugiej strony czyli tego jakim jest człowiekim wystarczy zapytać pracowników MWR, oni wiedzą najlpeiej bo z autopsji

h2o
2021-04-26 14:23:00

Pięknie się Ta Pani ustawiła. Nie mam nic personalnie do Niej. Po prostu wie, gdzie frukta płyną.

Do pracownika skansenu definicja
2021-04-24 22:31:00

Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2020 r. poz. 1320 ze zm., dalej: KP) mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika.

RADOM to PIS.
2021-04-24 20:12:00

struzikowa (PSL) POtologia na Mazowszu.

pracownik
2021-04-24 19:33:00

szefowa by się odchudzila bo bardzo przytyła

jaka ona puszysta
2021-04-24 11:25:00

czyli znowu szefowa szkoda mogla by iść gdzieś naprawde popracować a i odchudziła byś się Ilonka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3
2021-04-23 23:37:00

>> pracownik skansenu. Mobbing. Nagrywać i upubliczniać na YT. Patologie należy bezwzględnie zwalczać. Dość synekur za 20tys zł.

mix
2021-04-23 22:19:00

Komentarz zablokowany.

skansen to moje życie
2021-04-23 21:51:00

czy ta pani w weekend na wernera pietruszki nie sprzedaje????????

ILONA DO ROBOTY
2021-04-23 21:50:00

ALBO PORE BY ZORAŁA

ilona DO OBORY LUB SNOPKI WOZIC
2021-04-23 21:49:00

chciałbym szefowaą zobaczyc jak obore obrządza przecież jako dyrektor w skansenie powinna umiec, Ilona w skansenie w lato snopki wozimy może pomożesz????????????

igor
2021-04-23 21:47:00

ona powinna marchewki sprzedawac albo snopki na wsi wozić , w skansenie niech w koncu cos robi

pracownik skansenu
2021-04-23 21:46:00

czy jak szefowa krzyczy i wulgarnie sie odzywa to mobing??????

ELZA
2021-04-23 21:44:00

Tam iść to teraz totalny obciach. Tak samo do Ruszczyka#7 na rynku.

skansen to moja praca
2021-04-23 19:45:00

języki zna chyba łacine

pracownik kkolejny
2021-04-23 19:44:00

tragedia kolejne 7 lat oj oby PiS przyszedł na mazowsze . Ilonka wstyd

pracownik
2021-04-23 19:43:00

oprosze spytac pracowników jaka jest czy łagodna, czy nie używa brzyskich słów.....mysle że nie;-)

Dawny pracownik skansenu
2021-04-23 19:41:00

Pani dyrektor jest powszechnie znana z łagodności i nie używania brzydkich wyrazów a także z ogromnej osobistej kultury.Nigdy nie podziała swoim pracownikom złego słowa. Nigdy nie podniosła na nich głosu. Była ogromnie wyrozumiała gdy ktoś popełnił błąd.Często podkreślała,że polityka ją brzydzi.Nie pali, nie pije,nie imprezuje.Zna biegle trzy języki obce.Czy są jeszcze tacy dyrektorzy jak pani Ilona?

 1 2 >