Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Jerzy Zawodnik [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-22 09:01:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia.

ROZMOWA - TUTAJ.

autor: dm

Wasze komentarze (9)

Ten wirus jest w odwrocie według premiera który powinien się podać do dymisji
2021-04-22 19:36:00

14 kwietnia czyli święto wszystkich, którzy obłowili się na pandemii. Tego dnia rok temu Janusz Cieszyński z PiS w imieniu Ministerstwa Zdrowia Łukasza Szumowskiego również z PiS podpisał umowę na dostawę 1241 respiratorów z handlarzem bronią z Lublina. W ciągu kilku godzin handlarz miał na koncie 150 mln zł, to 2 Sasiny, ale pół Obajtka.

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-22 19:35:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!

RADOM to PiS, to Wojciech Ścibor
2021-04-22 19:34:00

I ten człowiek zasiada w radzie społecznej szpitala

RADOM to PIS.
2021-04-22 16:51:00

wy P ierd O lać na kawę do Smoleńska.POlszewska swołocz.

I rocznica kupna respiratorów widmo
2021-04-22 12:56:00

14 kwietnia czyli święto wszystkich, którzy obłowili się na pandemii. Tego dnia rok temu Janusz Cieszyński z PiS w imieniu Ministerstwa Zdrowia Łukasza Szumowskiego również z PiS podpisał umowę na dostawę 1241 respiratorów z handlarzem bronią z Lublina. W ciągu kilku godzin handlarz miał na koncie 150 mln zł, to 2 Sasiny, ale pół Obajtka.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-04-22 12:53:00

Jarosław Kaczyński zostaje wicepremierem ds. bezpieczeństwa i wyciekają dane 20 000 funkcjonariuszy.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:31:00

Wszyscy przywódcy europejscy mówią o porażkach i sukcesach, oddają hołd ofiarom pandemii. Sukcesy ma tylko Mateusz Morawiecki. Lipiec 2020 - ten wirus jest już w odwrocie, do dziś umarło tylko na COVID prawie 65 000 Polaków ?.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:18:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!

kwiat inteligencji miasta
2021-04-22 09:47:00

A jutro będzie następna osobowość pani Lasota. Czekamy z niecierpliwościa na panów Tyczyńskiego i Frysztaka