Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kontrast Plus: Agnieszka Górska [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-22 08:19:00

Gościem programu "Kontrast Plus" w Zebrra.tv była Agnieszka Górska, poseł PiS.

Cała rozmowa TUTAJ.

Program Kontrast Plus od poniedziałku do piątku na Zebrra.TV i w Vectrze na kanale 828.

Nagranie programu dostępne codziennie na Radom24.pl.

autor: dm

Wasze komentarze (15)

Kamil
2021-04-23 08:56:00

betonowa pisiorka

0
2021-04-23 06:57:00

Pierwszy raz jej słuchałem z uwagą i tak jak wcześniej myślałem, że jest to osoba merytoryczna rzadko zabierająca głos i tylko jakiś przypadek zrządził, że znalazła się w partii PiS . Przepraszam pomyliłem się - jest to osoba idealnie pasująca do tej partii PiS niczym element puzzli tak jak jej współtowarzysze PiS politykierzy radomscy. ŻENADA !!!

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-22 19:35:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!

POlszewskie łajno ze Smoleńska.
2021-04-22 16:53:00

RADOM to PIS.

POlszewskie łajno ze Smoleńska.
2021-04-22 16:53:00

RADOM to PIS.

Paweł
2021-04-22 14:48:00

nie no ja cie nie moge nie da się jej słuchać!!!!

Monika
2021-04-22 14:43:00

ależ ta pani jest mało rozgarnięta

TO JEST KOLEJNY SKANDAL DOJNEJ ZMIANY !!!!
2021-04-22 13:20:00

Jak informuje portal Niebezpiecznik , wyciekły dane ponad 20 000 funkcjonariuszy i pracowników Policji, CBŚP, Służby Ochrony Państwa, Skarbówki, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Plik z ich PESEL-ami i telefonami udostępniło Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Kolejna kompromitacja PiSowskiego państwa.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-04-22 12:53:00

Jarosław Kaczyński zostaje wicepremierem ds. bezpieczeństwa i wyciekają dane 20 000 funkcjonariuszy.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:44:00

Ja zawsze powtarzałem wybierzecie PIS to PIS wam tak dopierd ..... że sobie obsracie pięty z radości i jak to mówią nie trzeba być aktywnie myślącym wystarczy być cierpliwym. Szczerze jeszcze ich za mało znacznie, dokonują tyle swoich gierek. Czekam na więcej może wtedy ciemnogród otworzy oczy i będzie przewrót na który czekamy znacznie za długo.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:43:00

Śpij narodzie zniewolony ? taki jesteś wciąż zmęczony. Śpij narodzie, snem głupiego, gdy się obudzisz, nie będzie N I C Z E G O.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:23:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:22:00

Rządzą 6 lat, zmniejszyli ilość karetek, lekarzom mówili niech jadą, zamykali szpitale, ogłaszali zwycięstwa, zalecali lód w gacie, kupowali limuzyny, stworzyli szpitalne oddziały VIP, a teraz do umierających we własnych odchodach ludzi mówią - to nie jest nasza wina ? Radosław Fogiel z PiS. LUDZIE !!! Jak to się stało że naszą Ojczyzną rządzą: jacyś psychopaci, jakieś świry, jacyś czeladnicy piekarscy, jacyś perukarze, jakieś ćpuny, jacyś chuligani kolejowi, jacyś ... UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:21:00

Dług publiczny Polski w 2021 r. ma wynieść 64,7 proc. PKB, czyli pierwszy raz w historii przekroczy magiczną barierę 1,5 biliona złotych. Oto prawdziwy obraz finansów Polski zarządzany przez PiS. Tego nie spłacą nawet nasze wnuki.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:18:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!