Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Ulica Gęsia na Kapturze rozpoczyna tegoroczny Radomski Program Drogowy

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-21 08:25:00

Aż sześć firm jest zainteresowanych wykonaniem utwardzenia ulicy Gęsiej na radomskim Kapturze. Jest to pierwsza droga, na której takie roboty zostaną w tym roku przeprowadzone w ramach Radomskiego Programu Drogowego. - W najbliższych planach mamy utwardzenie sześciu kolejnych fragmentów ulic gruntowych w różnych częściach miasta - poinformowało MZDiK.

Ulica Gęsia na Kapturze będzie wkrótce utwardzona. Foto: mzdik.pl

Ulica Gęsia ma około 170 metrów długości. Łączy ona ulice Chłodną oraz Polną. W ogłoszonym przetargu wystartowało sześciu oferentów. Na sfinansowanie inwestycji zarezerwowano kwotę 211 tysięcy złotych. Wszystkie oferty były tańsze - od ponad 133,5 tysiąca złotych do niemal 185 tysięcy. Najtańsza propozycja została złożona przez firmę Artex z Radomia. Wykonawca zadania zostanie wyłoniony po standardowym sprawdzeniu ofert pod kątem formalnym, rachunkowym i prawnym. Rozstrzygnięcie przetargu powinno nastąpić za około 3-4 tygodnie.

Radomski Program Drogowy został oficjalnie zainaugurowany w lutym 2016 roku na ulicy Kleeberga na Koziej Górze (obok tamtejszego kościoła). Od tamtej pory utwardzono łącznie 151 fragmentów ulic gruntowych w całym mieście.

autor: dm, MZDiK

Wasze komentarze (10)

zSołtykowa
2021-04-23 07:53:00

A co dalej z Bieszczadzką od Banacha do Sotłtykowskiej?

TO JEST KOLEJNY SKANDAL DOJNEJ ZMIANY !!!!
2021-04-22 13:21:00

Jak informuje portal Niebezpiecznik , wyciekły dane ponad 20 000 funkcjonariuszy i pracowników Policji, CBŚP, Służby Ochrony Państwa, Skarbówki, Straży Pożarnej i Straży Granicznej. Plik z ich PESEL-ami i telefonami udostępniło Rządowe Centrum Bezpieczeństwa. Kolejna kompromitacja PiSowskiego państwa.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:24:00

Ja zawsze powtarzałem wybierzecie PIS to PIS wam tak dopierd ..... że sobie obsracie pięty z radości i jak to mówią nie trzeba być aktywnie myślącym wystarczy być cierpliwym. Szczerze jeszcze ich za mało znacznie, dokonują tyle swoich gierek. Czekam na więcej może wtedy ciemnogród otworzy oczy i będzie przewrót na który czekamy znacznie za długo.

obserwator dojnej zmiany - sygnalista
2021-04-22 12:20:00

Ja Marek Suski, PRZEPRASZAM za nieprawdziwe słowa wypowiedziane pod adresem Marty Micalskiej-Wilk na konferencji prasowej PiS w dniu 8 września 2018 r., sugerujące, że wymieniona Pani Marta Michalska-Wilk korzystając ze swych politycznych wpływów, wynikających z przynależności do Platformy Obywatelskiej faworyzowała swoją rodzinę poprzez ułatwienie im intratnych finansowo kontraktów w spółkach i jednostkach Gminy Miasta Radomia podczas sprawowania funkcji radnej Miasta Radomia, czym naraziłem jej cześć i nazwisko rodzinne na szwank, a siebie na śmieszność i pogardę.

NIGDY WIĘCEJ PiS !!!
2021-04-22 12:19:00

Radom Podziękuje PiSowi w nadchodzących wyborach. Radomianie nie chcą już PiS. Suski, Skurkiewicz, Karczewski, Kosztowniak, Kwiecień, Fogiel, Bąk, Górska - ICH NIE INTERESUJĄ RADOMIANIE, ZAPAMIĘTAJCIE TE NAZWISKA PRZY NASTĘPNYCH WYBORACH ZAPOMNIJCIE O NICH JAK ONI ZAPOMNIELI O swoich wyborcach przy dzieleniu funduszy oraz z finansów na koronawirusa Radom od rządu dostał całe 0 zł !!!

RADOM wolny od PiS
2021-04-22 12:19:00

Witkowski, utwardził nam ulice a Kosztowniak d.pę

RADOM to PIS.
2021-04-21 15:09:00

witkowski PrOgram drogowy.Buuuuuuuha,ha,ha.

nnn
2021-04-21 15:03:00

a Tytoniwa slams bloto ,wszystko sie wali

www
2021-04-21 11:16:00

A kiedy miasto połączy jedynym asfaltem Idalin i Janiszpol na końcowym 2?

MYK
2021-04-21 09:25:00

Dobrze że radni PiS pogonili tego nieroba.