Walkower dla Broni? Możliwe!

mn 2011-06-05 22:22:00

Po meczu derbowym Broń - Radomiak (1:3) pojawiły się pogłoski o możliwym walkowerze dla gospodarzy. Powód? Zmiana w drużynie Radomiaka, łamiąca regulamin rozgrywek.

W 90 minucie meczu trener Radomiaka Arkadiusz Skonieczny w miejsce młodzieżowca Pawła Tarnowskiego na marcina Sikorskiego, który młodzieżowcem nie jest. Tym samym przez ostatnie cztery minuty spotkania na boisku w drużynie "zielonych" nie było wymaganej regulaminem liczby trzech młodzieżowców. A to może kosztować ich trzy punkty. Decyzję w tej sprawie podejmie Łódzki Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Potwierdzenie tej wiadomości znalazło się także na portalach RadomSport i Gazety Wyborczej.