Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kolejne ponad 5 mln zł na budowę RCS. Trybuna południowa stadionu do rozbiórki!

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2021-08-05 15:59:00, aktualizacja: 2021-08-05 17:10:00

Radni podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej zgodzili się na przesunięcie w budżecie miasta kolejnych ponad 5 mln zł na budowę Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga. Poinformowano również, że trybuna południowa stadionu musi zostać rozebrana!

Foto: echodnia.eu

Kwota ponad 5 mln złotych dotyczy realizacji dodatkowych robót budowlanych na stadionie przy ul. Struga 63 i dostosowanie stadionu lekkoatletyczno-piłkarskiego oraz hali sportowo-widowiskowej Radomskiego Centrum Sportu przy ul. Struga 63 do wymagań przeciwpożarowych. Przynajmniej tak czytamy w projekcie uchwały.

Ostatecznie radni, po burzliwej sesji, zgodzili się na przesunięcia w budżecie. Na sesji dowiedzieliśmy się również, że trybuna południowa stadionu piłkarskiego musi zostać rozebrana, podobnie jak to wcześniej stało się z trybuną północną. Okazuje się, że podłoże w tym przypadku także musi zostać wzmocnione i stanie się to dopiero po podpisaniu kolejnego aneksu!

Oczywiście termin 31 grudnia 2021 roku, jaki widnieje przy zakończeniu robót dotyczących stadionu, jest w tym momencie nierealny do spełnienia. Ale tego to już chyba dodawać nie trzeba...

autor: dm

Wasze komentarze (33)

0
2021-08-11 09:59:00

PIS lotnisko PO boisko

wracaj kuurrrwwwoo do szamba
2021-08-10 21:23:00

Zegarmistrz Sławek 2021-08-09 21:00:00

Zegarmistrz Sławek
2021-08-09 21:00:00

Przypomnijmy, CBA zatrzymało byłego prezesa PKN Orlen z czasów rządu PO, Dariusza K. oraz mężczyznę, który w jego imieniu miał przekazywać łapówki Nowakowi. Według prokuratury Dariusz K. pieniądze płacił regularnie za posadę w Orlenie - łącznie ok. 200 tys. zł. Zatrzymano także Wojciecha T., byłego członka zarządów spółek PGE i Energa, który miał dwukrotnie wręczyć Nowakowi łapówkę. Raz za pracę w zarządzie PGE, a następnie kilkadziesiąt tysięcy w zarządzie Energi. Nowak był wówczas szefem gabinetu u premiera Donalda Tuska, a następnie ministrem transportu w rządzie PO. Każdy w Radomiu wie, że za załatwienie Rad Nadzorczych dla dwóch prezesów cała kasa z tych rad przekazywana jest załatwiaczowi zwanemu w Radomiu pod ksywką ANEKS.

RADOM to PIS.
2021-08-09 17:25:00

Do PIS.Pozwalacie na złodziejstwo w biały dzień.Więc będziecie spłacać to .ówno razem z kolesiami z PełO.Bo na pewno,nie radomianie.Nie spłacimy TEGO przez 100 lat.

,,rcs,, za tyle co lotnisko.
2021-08-09 17:21:00

SKANDAL i ZŁODZIEJE z PO!!!!!.P.S.INTERPELATOR gdzie qwa jesteś? Rozbudować stadion na Narutowicza.Wszyscy jesteście jedna banda.Wszystkich do kryminału!

Mamy cię wytzreszczu twój nick już wszyszcy znają
2021-08-08 20:02:00

Wojciechu basenowy nie irytuj się twój nick jest wszem wszystkim znany.

Polska nigdy nie wstanie z kolan
2021-08-08 19:32:00

Brawo PiS - zadłużyliście Nas w Niemczech, i nasze prawnuki nigdy tego nie spłacą!!!!!!

do wytrzeszcza basenowego
2021-08-08 19:30:00

PiS nigdy juz nie będzie w Radomiu

Oni nigdy stadionu nie wybudują
2021-08-08 18:12:00

Radom to miasto najgorzej zarządzane w Polsce. Brawo Witkowskie Frysztaki i inne Wilki

PiS tonie
2021-08-08 17:57:00

Prawica odrywa się od rządu koniec dojenia Polski.

Zegarmistrz Obajtek z PiS
2021-08-08 17:54:00

jeden zegarek za 450 tys. zł drugi za 170 tys. zł - przebicie wszystkich zegarmistrzów wszechświata

Zegarmistrz Sławek
2021-08-08 14:48:00

Przypomnijmy. Śledczy namierzyli Sławomira Nowaka, prawą rękę Tuska i całej PO. Po przeszukaniu tylko kilku skrytek znaleźli trochę ukrytej kasy z łapówek. Było tego ledwie 6 i pół miliona w gotówce. Reszty nie udało się znaleźć. Nie udało się też namierzyć zagranicznych kont na których spoczywa PRAWDZIWA KASA. Kolejny łapówkarz z PO skazany prawomocnym wyrokiem. To Józef Pinior. W kolejce stoi Stanisław Gawłowski, sekretarz generalny PO, któremu w ramach łapówek kupowali dom w Chorwacji. Ilu jest jeszcze takich łapówkarzy w PO? A ilu zegarmistrzów w PO którzy po wyrzuceniu ich z rządzenia Polską przeszli do brania łapówek w samorządach? Jak widać po PO Radomiu, bardzo wielu.

Struga 63
2021-08-08 11:03:00

Wywalcie Witkowskiego Frysztaka i te śmieszne radne z PO a stadion szybko powstanie. Ta ekipa żadnej inwestycji poprawnie nie przeprowadziła i nie przeprowadzi. Nie tylko RCS.

du
2021-08-08 06:55:00

Budowę nadzoruje MOSIR, który nadzoruje ,prezydent, którego nadzoruje...... wszystkim ten Układ Radomski pasuje nawet i mieszkańcom- to taka radomska telenowela.....

TiC
2021-08-07 19:16:00

Czy prokuratura policzyła ilości aneksów i na jaką sumę były wypłacone?

czerwony garniturek w serduszka
2021-08-07 04:37:00

do Jana: prokuratura ma pełne ręce roboty bo musi zatrzymywać łapówkarzy z PO a wymyslone przez konia bzdety wyrzuca do kosza.

Jan
2021-08-06 20:46:00

A gdzie jest Radomska prokuratura w sprawie wielkiej kradzieży drewna przez dyrektora Zuku Andrzeja Kiepskiego sprawą trwa już 5rok i nic powiadomimy o sprawie Kaczyńskiego i Ziobrę może to poskutkuje pracownicy Zuku

do teczowego tworu tataraka
2021-08-06 17:50:00

Tęczowa Małysa już cię wypuścili i zamydlasz przestępczą działalność bandytów z Przestępczej Organizacji?

Bez mydła i mydlenia oczu Nowy Ład buduje Stary Dziad i debile mu wtórują
2021-08-06 09:20:00

Komentarz zablokowany.

mr. Aneks
2021-08-06 06:31:00