Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Międzynarodowy turniej tenisowy w Radomiu

Sport, Rekreacja, Turystyka / 2021-08-02 14:07:00, aktualizacja: 2021-08-02 14:35:00

Zawodniczki z ponad dwudziestu krajów wezmą udział w turnieju tenisowym, który już w najbliższą niedzielę rozpocznie się na kortach przy ulicy Bulwarowej w Radomiu.

Foto: UM Radom

To jeden z cyklu turniejów organizowanych w ramach LOTOS PZT Polish Tour - Narodowy Puchar Polski.

- Bardzo się cieszę, że nasz obiekt, który od kilku lat, co dzień znakomicie służy m.in. rozwojowi młodych sportowych talentów, tym razem będzie gościł międzynarodowe grono zawodniczek walczących o punkty w rankingu - mówi prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Turniej eliminacyjny rozpocznie się w niedzielę, 8 sierpnia, a turniej główny z udziałem 32 zawodniczek - w środę, 11 sierpnia.

autor: dm

Wasze komentarze (12)

nigdy więcej PO
2021-08-03 13:33:00

WITKOWSKI, dlaczego oszukujesz radomian w kwestii stadionu !!!! Tam nic konkretnego się nie dzieje.

Afgkl
2021-08-03 10:32:00

Co z budową stadionu dla Radomiaka?

Afgkl
2021-08-03 10:32:00

Co z budową stadionu dla Radomiaka?

dura
2021-08-03 06:26:00

dziennikarze wiedzą doskonale kto popier.la w tenisa w godzinach pracy. I nic z tym nie robią bo oni albo ich rodziny (jak lysego z GW) są pozatrudniani w miejskich spolkach.

Czajkowski Rafał
2021-08-02 21:20:00

Korty na Skłodowskiej w latach 60tych lepiej wyglądały niż te na jakich lansuje się ten celebryta

Po
2021-08-02 21:07:00

Znowu witus lanser

Elka
2021-08-02 17:49:00

znowu ta miernota musi się lansować przy byle okazji? Wywalcie tego szkodnika miasta !

RADOM to PIS.
2021-08-02 17:08:00

ECHO DNIA należy do ..... Niemców.

RADOM to PIS.
2021-08-02 17:06:00

DAMI,RADIO RECORD,COZADZIEŃ to kieleckie POwiatowe ,,media,, niejakiego Tatarka z kielczykowa.Mącące w Radomiu.Tylko media radomskie.Bo nabijacie kasę kicajom kieleckim.

RADOM to PIS.
2021-08-02 17:00:00

DAMI,RADIO RECORD,COZADZIEŃ to kieleckie POwiatowe ,,media,, niejakiego Tatarka z kielczykowa.Mącące w Radomiu.Tylko media radomskie.Bo nabijacie kasę kicajom kieleckim.

Witkowski
2021-08-02 16:48:00

Utop się człowieku.Zanim cię zamkną.

Wilk
2021-08-02 15:22:00

Ten śmieszny prezydent miasta jest jak Anna Lewandowska. Obciachcelebryty