Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Niespełnione nadzieje

Radom on-line / 2011-05-08 22:07:00

Drugi mecz i druga porażka Jadaru Radom. Tym razem 0:3 i to właśnie Fart Kielce jest bliższy gry wśród najlepszych drużyn siatkarskich w Polsce.

Po wczorajszym 1:3 i wyrównanej walce w czwartym, decydującym secie, wydawało się, że radomianie nie stoją na straconej pozycji. Rzeczywistość zweryfikowała jednak te nadzieje - 0:3, w setach do 21, 19 i 18 - to wynik, który nie może napawać przed kolejnym spotkaniem. Teraz jeden lub dwa mecze w Radomiu, Fartowi do awansu potrzeba jednej wygranej Jadarowi wciąż trzech.