Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Mocna Rozmowa: Marek Suski [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2021-04-06 11:33:00

Gościem w programie "Mocna Rozmowa" w Radio Radom był Marek Suski, poseł PiS.

autor: dm

Wasze komentarze (98)

Lucek
2021-04-08 23:34:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:34:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:34:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:34:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:34:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:33:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:33:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

Lucek
2021-04-08 23:33:00

Pewna pani pisze bo wenę twórczą cieszy się z procesu , ale nie wygrany tylko ustawiony pamiętajmy co powiedział neumann polityczny kolega tej pani ....

PiS nas oszukał !!!
2021-04-08 19:45:00

Dwa nieszczęścia spotkały się razem pandemia i panSuski.

PiS dla mnie nie znaczy nic - Wojciech Ścibor
2021-04-08 19:38:00

Ja Marek Suski, PRZEPRASZAM za nieprawdziwe słowa wypowiedziane pod adresem Marty Micalskiej-Wilk na konferencji prasowej PiS w dniu 8 września 2018 r., sugerujące, że wymieniona Pani Marta Michalska-Wilk korzystając ze swych politycznych wpływów, wynikających z przynależności do Platformy Obywatelskiej faworyzowała swoją rodzinę poprzez ułatwienie im intratnych finansowo kontraktów w spółkach i jednostkach Gminy Miasta Radomia podczas sprawowania funkcji radnej Miasta Radomia, czym naraziłem jej cześć i nazwisko rodzinne na szwank, a siebie na śmieszność i pogardę.

Nigdy nie zagłosuje już na PiS!!!
2021-04-08 19:37:00

Proszę państwa poniżej przedstawiam reprezentantów rządu w terenie byłego województwa radomskiego: o to z jakich członków składa się PiS radomski, miszcz perukarstwa złotousta Caryca z Grójca, kolejny kelner wiceminister obrony narodowej który chciał się postrzelić w wojsku aby w nim nie służyć, następny były prezydent łysy bzykacz co popadnie , jeszcze piekarz udający prawnika, kolejna pielęgniarka lubiącą wypić, następny ślusarz ze Skaryszewa z zamiłowania kolekcjoner działek, oraz zażarty pedał basenowy - hejter PiSowski. Czy to są osoby do reprezentowania Nas. LUDZIE OBUDŹCIE SIĘ - GOŃMY TYCH NIEUDACZNIKÓW!!! UMIERAJCIE W CISZY, RZĄD PiS JEST ZAJĘTY !!!!

RADOM wolny od PiS
2021-04-08 19:35:00

Brawo wybitny intelektualisto twoja głupota jest proporcjonalna do twojego wyglądu, oraz widać w oczach tęsknotę za rozumem, a także brak połączenia języka z głową.

RADOM to PIS.
2021-04-07 18:07:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$.Za .....radomskie pieniądze.Nasze wnuczki tego nie spłacą.P.S.Koszt taki jak za międzynarodowe lotnisko od PIS.

RADOM to PIS.
2021-04-07 18:07:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$.Za .....radomskie pieniądze.Nasze wnuczki tego nie spłacą.P.S.Koszt taki jak za międzynarodowe lotnisko od PIS.

RADOM to PIS.
2021-04-07 18:06:00

wicio/frycio i wspólnicy ,,budują nam rcs,, za około ... 100 MILIONÓW $$$.Za .....radomskie pieniądze.Nasze wnuczki tego nie spłacą.P.S.Koszt taki jak za międzynarodowe lotnisko od PIS.

Tak PiS dba o nasze zdrowie
2021-04-07 07:40:00

To był śmiertelny błąd. Tej decyzji społeczeństwo polskie rządzącym nigdy nie wybaczy. Adam Niedzielski przyznał, że udział tzw. Brytyjskiej mutacji koronawirus osiągnął w Polsce 80 procent. Pojawia się więc pytanie, czemu w grudniu rząd pozwolił Polaków z Wielkiej Brytanii na wjazd do Polski bez testów? Rząd PiS jest odpowiedzialny za śmierć Polaków.

Tak się żyje za pieniądze podatników w PiS
2021-04-07 07:39:00

Tygodnik ?Polityka? opisuje, jak rodziny polityków PiS oraz ich znajomi, obsadzili intratne posady w państwowych.przedsiębiorstwach.https://crowdmedia.pl/pieniadze-plyna-szerokim-strumieniem-do-kieszenie-rodziny-i-znajomych-politykow-pis-tak-rzadzacy-doja-spolki-skarbu-panstwa/?fbclid=IwAR0x_DAAcJNAhAJafkhRYysa6VmvNMSC7E3-Efr1XrQ46Uonw7m6T_ORvOk

Tak się żyje za pieniądze podatników w PiS
2021-04-07 07:36:00

Żona szarej eminencji PiSu - posła Krzysztofa Sobolewskiego na trzech posadach w Orlenie po objęciu prezesury przez Daniela Obajtka. Pani Sobolewska jest w dwóch radach nadzorczych, oraz sprawuje funkcję dyrektora.

Brutalny atak papieża na PiS
2021-04-07 07:34:00

Papież: mafie wykorzystują pandemię, by się bogacić.

Do Ścibora upadłego (g.23.04)
2021-04-07 07:30:00

Szkoda Polski dla PiS Będziemy rządzić polską, jak Obajtek Pcimiem ? stwierdził w 2015 r. Jarosław Kaczyński. Jak widać nie pomylił się: zadłużenie gminy Pcim : 2005 r. ? 4,36 mln zł, 2015 r. ? 14,58 mln zł. Wzrost zadłużenia: 334 %, cóż to była za słuszna przestroga.

 1 2 3 >  ostatnia